Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az embereknek szexuális vágyai, miért vannak beprogramozva az emberek fajfenntartásra, miért foglalkoztatja őket a szex?

Figyelt kérdés

Komolyan, mindenki azon lovagol, hogy "dugni dugni dugni". Mint az állatok.


A szerelem az meg csak egy kémiai folyamat az agyban, ami csak több szenvedést és bajt okoz.


2014. dec. 16. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ha nem így lenne, meglepően hamar kihalt volna az emberi faj.


Állatok? Biológiailag szerinted az ember mi?

A szerelem csak egy kémiai folyamat? Végső soron minden az. De azért attól, mert béna vagy a szerelemben, még nem kellene buta általánosításokba menekülnöd.

2014. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszed, hogy az ember felsőbbrendűbb az állatoknál biológiailag, csak azért, mert tud gondolkodni és tárgyakat készíteni. A dugás fontos, hogy ne haljon ki az emberi faj, a szerelem pedig mellékes. Régen is születtek gyerekek, amikor az emberek érdekből házasodtak, a szerelem pedig nem számított.
2014. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért kell egész nap ezeket a kérdéseket kiírkálnod..:D
2014. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ehmm....mert különben kihaltunk volna? :D lol :DDD
2014. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!