Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mentősökö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mentősökön, tűzoltókon, rendőrökön kívül az orvosokról az égvilágon mindenki megfeledkezik, és nem a hősök kategóriába tartoznak? Lányok, buktok az orvosokra?

Figyelt kérdés
Pedig a kegtöbb életet mentik napról napra, az emberek meg utálkodnak. Ezt valahogy mindenki olyan természetes dolognak veszi, pedig nem kis dolog, és már annyi is jól esne, ha nem támadnának folyton. És hogy állja a ketógóriában a helyét a kérdés, akkor kíváncsi lennék, hogy igaz, hogy vonzóak az orvosok sok lánynak? :)

2014. dec. 16. 13:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Valóban, ők is hősök. Viszont csak az eleve helyes fiatalos dokik a vonzóak. A fehér köpeny önmagában ezen nem sokat segít.
2014. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mégis nagy az ellenszenv :( köszi a válaszodat :)
2014. dec. 16. 13:57
 3/40 anonim válasza:
34%
Hogy lennének már a rendőrök hösök. Trafizni tudnak csak.
2014. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Nem a foglalkozás tesz egy embert vonzóvá. Tény, hogy vannak emberek akik buknak az egyenruhára(én is ilyen vagyok. Nálam elsőbbséget jelent az egyenruha, de nem feltétel és nem is mérvadó)
2014. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

hát nemtudom...

én csak hallgató vagyok és amikor kérdezik és mondom akkor mondják hogy húha tényleg?!

pedig nem voltam a gimiben sem máshol a lányok kedvence sőt...

2014. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Én is hallgató vagyok, de akkor gondolom látod az emberek hozzáállását.
2014. dec. 16. 14:07
 7/40 A kérdező kommentje:
A lányok meg tényleg buknak, csak amúgy mindnki a műhibákkal jön, meg ,hogy az orvosik így, az orvosok úgy....
2014. dec. 16. 14:09
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

#3: hogyan? Mondjuk úgy, hogy nekik köszönheted, hogy Magyarország nem olyan, mint Harlem? Hogy nem kell attól félned, hogy fényes nappal megkéselnek, elrabolnak, megerőszakolnak.

Ja, hogy szúrja a szemedet, amiért rád is vonatkoznak szabályok, és nem mehetsz 200-zal lakott területen belül? KÍváncsi lennék, ha a fiadat/édesanyádat/párodat gázolná el valaki, aki a sebessége miatt nem tudott fékezni a zebrán, akkor is ennyire szemétnek tartanád-e azokat, akik megpróbálják betartatni a sok degenerálttal a szabályokat.

2014. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, de most nem ez a téma, légyszi.
2014. dec. 16. 14:13
 10/40 A kérdező kommentje:
Csak mert megindul itt a szekálás, tudod.
2014. dec. 16. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!