Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik (akik csináljátok)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik (akik csináljátok)! Miért borotváljátok a mellkasotokat?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, riasztó hogy nyáron a Balcsin két hét alatt összesen egy srácot láttam akin látszott hogy nem borotválja. Nagyon meglepődtem, és nem értem az okát!


Egy pasi akkor szexi ha szőrös!!! ;)


(Persze ez a mellkasra vonatkozik, nem a hátra, az más tészta.)


L


2014. dec. 16. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Balaton vize szennyezett, lehet, hogy minden férfinak kihullott tőle a mellkasszőrzete. (Kivéve azt az egy srácot, aki valamilyen evolúciós mutáció folytán immunis a vegyületre...)
2014. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem sem jön be, ezért nem is csinálom.
2014. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedünk, csini? ;)

[link]

2014. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a hátam se, bibibíííí
2014. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor szexi vagyok ;)
2014. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3 csak a bajusz a ciki :D

#4 kivétel erősíti a szabályt :P

2014. dec. 16. 17:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt a mellborotválás dolgot én sem értem. Pasi létemre sosem jutott eszembe, hogy borotváljam vagy gyantáztassam. Bár hozzáteszem, szerencsére nem vagyok egy szőrmók egyed.

Van pár ismerősöm, aki borotválja, azért teszik elvileg, mert a csajoknak ez jobban bejön... szerintük legalábbis. Plusz hogy nézne ki a köldökig kivágott V nyakú póló, ha alóla kandikálna a sok szőrszál. Bár én a pólót sem értem, na mind1.

És akkor még nem beszéltünk arról, ha valaki a farpofái között is borotválkozik.. :D


28F

2014. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Kell oda az szőr! :)
2014. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen borotválom, de sajnos rá vagyok kényszerülve... Nagyon ritkásan nő a mellszőröm, viszont az több centi hosszú lesz, baromi szarul néz ki... Ha normális, dús mellszőröm lenne nem bánnám, de ez nagyon szánalmasan néz ki, akkor már inkább a borotvált. Lehet hogy később javul a helyzet, még csak 21 vagyok.
2014. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!