Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemeny? van egy fiu aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemeny? van egy fiu aki tetszik es szerintem en is neki. Bovebben lent olvashato.

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki 8 evvel idosebb nalam es nekem nagyon tetszik.

Kulsoleg nagyon megfogott belsoleg annyira nem ismerem.

Neha-neha szoktunk beszelgetni.

Tudom hogy tetszek neki es amikor meglat akkor zavarba jon,folyton nezeget,volt amikor annyira zavarba volt hogy azt se tudta mit csinal.

A baratai is eszrevettek ezt a dolgot.

Mar kb 4 eve tetszik nekem ez a fiu.

Egyszer beprobalkozott nalam egy este.

Tancoltunk ment a zene es elvoltunk,de tobben is voltak ott rajtunk kivul es tudtam hogy nem is ismerem,de rogton egy hullamhosszra kerultunk.

O nem kezdemenyezett nalam eddig soha.

Mindig csak nez de nagyon mindenki eszreveszi hogy engem nez,van aki szova is teszi.

De tenyleg folyton nez,de nem reg lett neki baratnoje es mar vagy 4 honapja vannak egyutt.

Amikor ott a baratnoje akkor is engem nez amikor csokoloznak vagy eppen megoleli es akkor is ram nez en meg elforditom a fejem.

Ekkor mar megvolt a baratnoje es odajott hozzam hogy miujsag van..stb a baratnoje nem volt sehol majd egy puszit nyomott az arcomra es megolelt.

Azt mondta kedvel engem.

En nem tudok rajta eligazodni hogy mit gondolhat,mi jatszodhat le a fejebe.

Az a kerdesem hogy miert nem kezdemenyezett?

Es a NORMALIS velemenyetekre lennek kivancsi!

En 17 eves vagyok o 25

Koszonom szepen!



2014. dec. 16. 21:00
 1/3 anonim válasza:
töltött káposzta
2014. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WizWizWizWiiiz válasza:
Hmm.. Arra gondoltál, hogyha tudja hogy bejön neked, féltékennyé akar tenni? Nem mintha lenne oka rá. De lehet ezzel akarsz késztetni arra,hogy te lépj! :) Állj oda elé, és semmi rizsa nélkül kérdezd meg, hogy akkor most mivan!
2014. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az egyik baratom azt mondta hogy latszik hogy tetszunk egymasnak..szoval mindenki kiszurja,de ennek ellenere nem kezdemenyezett nalam.

Nem regota van baratnoje de amikor nem volt akkor se kezdemenyezett es nem ertem miert.

Lehet a korkulonbseg miatt,lehet nem venne komolyan engem ennyi idosen.

Fogalmam sincs hogy mit erez irantam.

Nem latok a fejebe,de neha jo lenne tudni mit gondol.

Egy biztos nem akarok beleronditani a kapcsolatukba,majd ha akar tolem valamit akkor kezdemenyez.

Megvarom amig ugy nem dont es addig nyitok mas fele is.

Csak egyszeruen olyan nehez...mert amikor meglatom bedobog a szivem meg minden es o is zavarban van,de meg se tortenik semmi.

Ezt nem ertem es nem akarok ele allni hogy na akkor most mi is van ?

Anya mindig azt mondta"ha egy fiunak tetszel kozeledik hozzad csak vard ki".

2014. dec. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!