Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent, miért csinálja? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, miért csinálja? L

Figyelt kérdés

Az mit jelent ha egy lány elmegy a fiú előtt, a fiú meg elédob pénzt? Már többször eljátszotta velem ezt egy fiú, akinek elméletileg tetszem is..:) Nekem is tetszik ő..:D

A legelső úgy volt hogy pár haverjával álltak, mi meg a barátnőmmel elsétáltunk előttük, ő meg ledobott kb. elém a földre pénzt, én meg felvettem mert azt hittem véletlenül ejtette le..De ezt már többször eljátszotta..:)

Egyik fiú barátom, magyarázott valami olyat hogy a kur váknak szoktak pénzt adni, és akkor nekem dobta le..vagy mi:D

Naa ez mit jelenthet? Valami flört féleség? :)

És miért csinálja?:)



2014. dec. 16. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi a fene ez a kamu kérdés?
2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ez alpári bunkóság, kérlek.
2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyökér a srác, kerüld el lehetőleg.
2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem fémpénz volt és véletlenül nem mondta hogy táncolj cigány lány?és véletlenül nem adta hozzá az ütemet?:D
2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom de hozzávágnék egy italautomatát mert biztos rohadt idegesitő a kis szerencsétlen :')
2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez flört? Nekem nem úgy tűnik.
2014. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 opened paradise ***** válasza:
Vagy az van,amit mondtak,vagy kivágott felsőben/miniszoknyában voltál.
2014. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Jó mondja a fiú barátod ezt, hogy mit is jelent amit a másik csinál.

Ezt azt jelenti, hogy fizetne neked bizonyos dolgokért.

Egy értelmes nő ilyen esetben még pofon is vágná az ilyen embert, aki ilyet mer csinálni.

Ne mosolyogj ezen, mert ez egy megalázó viselkedés és lenéző a te irányodba még ha játéknak is fogjátok fel.

Csicskáztatni akar már most, mi lenne ha összejönnétek?

Légyszíves kerüld a vele való kapcsolatot. Köszönöm.

2014. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés..:)

Köszi mindenki..Amúgy már nem egy kezdő 19 éves, viszont én még nem vagyok valami tapasztalt ilyen téren..:|

De amúgy igen, elég idegesítő, főleg hogy a haverja még van hogy nevet is az én reakciómon..pl tegnap is ezt csinálta, én meg ránéztem a pénzre, és ilyen lenéző pillantással megráztam a fejem..:)

2014. dec. 16. 22:14
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:) Nem szokásom kivágott felsőben járni, sem szoknyában..max nyáron rövidnadrág..:D

De hogy kéne reagálnom ha legközelebb csinálja??:ooo

2014. dec. 16. 22:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!