Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg volt oka a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg volt oka a barátnőmnek azt mondani rám, hogy gyerekes vagyok és ő ehhez nem "társul"?

Figyelt kérdés
A történet annyi lenne, hogy én elmondtam neki. Szeretnék vele karácsonyi vásárban menni és ott kürtöskalács, meg forralt bor társaságában estefele mikor (Ha esik a hó) vagy ha nem, de a hangulat meglegyen. Szeretnék vele ott csókolózni, megfogni az arcát mindkét kezemmel, és finoman megcsókolni az ajkát, közben simogatnám az arcát és igazgatnám a haját. Ilyen tök romantikus dolgot képzeltem el, erre azt kaptam erre, hogy én gyerekes vagyok.
2014. dec. 17. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8 Azért tudod ugye, hogy ez erős túlzás volt? Vannak ilyenek is, de ez nem általános, főleg nem egy vásárban. Semmi rossz nincs abban, ha megáll az ember meginni egy forralt bort és egy kicsit romantikázik közben.. Egy rövidebb csóktól meg egy öleléstől még senki nem hányja el magát.
2014. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nem is a tömeg közepén gondoltam, hogy mindenkinek kerülgetnie kelljen, hanem valami padon ami odébb esik a tömeg központjától.


Nem itt kéne kivetítened a fájdalmad, másokra meg belekötni mindenkibe.


Szó nem volt itt nyalakodásról, meg szexről se csak egy egyszerű csókról, az ajkára. Ebben nincs semmi undorító, max aranyos látványt nyújthat, hogy szeretik egymást.

2014. dec. 17. 17:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Óóó és ennek van barátja nekem meg nincs én örülnék ha a barátom ilyennel jönne. Ez nagyon romantikus. Lehet csak menstruált.. legyünk pozitívak.
2014. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!