Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerelmi háromszögről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki-55 kérdése:

Egy szerelmi háromszögről lenne szó. Mitévő legyek? Hogyan tovább? Várjak még?

Figyelt kérdés
Hello! Szerelmi háromszögről lenne szó. Még a nyáron összeismerkedtem egy lánnyal az interneten. Egymásba szerettünk de nem mondtuk ki szemtől szembe, egyszer elment nyaralni messzire találkozott egy másik sráccal az is netes barát. Azt mondta nem érzi magát fontosnak ezért összejött vele, volt egy bizonyos hét nagyon jól megvoltunk szakítottak.2 napra mert véletlen mondtam megismertem egy lányt, újra összejöttek.4 hónap alatt 1x találkoztak. Egyszer se jött le a barátja. Minden nap mondom neki elmegyek hozzá engedje meg. De fél, akarja de nem helyes folyton ezt mondja. Szeretjük egymást! De ő vele van :' ( Mindent megtennék érte de. Több mint 15 kilót fogytam az idegesség miatt. Előre is köszönöm a válaszokat! Szerintetek mit tegyek várjak még, mitévő legyek? (F/17)

2014. dec. 18. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként távkapcsolat az övéké.. több mint 200 km...
2014. dec. 18. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán szereted azt a lányt! Nem csak olyan vagy mint a kertész kutyája! Nem kell a csont, de másé se legyen!
2014. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt mégis, hogy érted? Nem azt mondtam ha nem lehet az enyém másé se legyen..
2014. dec. 18. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne várj akkor, hagyd őket békén!
2014. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm őszinte válaszod..!!
2014. dec. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!