Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális, hogy én egy alvilági vezért szeretnék majd páromul?

Figyelt kérdés
Az az ideálom, hogy ő legyen a főnök, és sok "embere" legyen. Meg legyen nagyszájú, szókimondó, és nézzen ki jól, de nagyon.

2014. dec. 18. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd. Anno én is Voldemort nagyúrba voltam szerelmes.
2014. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

De az. Kifejtem.


Csak gondoljatok bele. Miért van a filmekben a főhősnek és a főgonosznak is nője ugyanúgy? Azért mert egy csomó tulajdonságukban egyeznek. Tökösek, magabiztosak, önbizalommal teliek, van stílusuk, tudják hogy kell viselkedni a nőkkel és mit kell mondani.


Ezek azok, amik számítanak a nőknél. Lehetsz maga a sátán is férfiként, de lehetsz egy angyal is. Csak legyenek meg a fenti tulajdonságaid, amik függetlenek attól hogy jó vagy gonosz vagy-e. Ha a fentiek megvannak, akkor találni fogsz nőt.

2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 Ja, meg a pénz. Azt kihagytad.
2014. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos kinézettel, átlagos fizetéssel is lehet vonzó nőkkel szexelni, vonzó nőt találni kapcsolatra.


Igen, gazdagként egy fokkal könnyebb. És? Senki nem mondhatja azt hogy túl csóró és csak azért nincs nője, maximum akinek nincs fedél a feje felett és nincs mit ennie.


Láttam már az életben nálam sokkal csóróbb, rondább vagy hülyébb embereket is jól kinéző nőkkel kapcsolatban lenni.

2014. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elég gáz, hogy ezt így előre eltervezed.. meg tök felszínes. biztos fiatal vagy még (vagy nagyon buta).
2014. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd vihetsz neki leveskét a fegyházba.
2014. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!