Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg csak a sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg csak a sportos testalkatot tartják vonzónak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 22:01
 1/10 Tibohr ***** válasza:
Nem mindegyik
2014. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csak magamról tudok nyilatkozni

én a sportost,vékonyat,átlagost(ami nem hájaska :D)

2014. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csak azt tartják vonzónak, de szerintem teljesen érthető, ha jobban tetszik nekik.
2014. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem, de azt tartják általában a LEGvonzóbbnak.


Régen vézna voltam, de sportolni kezdtem és gyúrni is külön. Van vállam, szálkás lettem és van karom is végre. Sokkal több tekintetet kapok a nőktől, mint korábban és szerintem ebben ez is nagyon közre játszik.


Ráadásul azt is hozzátenném, hogy egy sportos, izmos testalkatú férfi nem csak fizikailag, kinézetre vonzóbb, hanem sokkal nagyobb önbizalma is van ezzel a testalkattal, ami elég sokat ad hozzá az összképhez róla a nők szemében.

2014. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem, hogy nem. Mert akkor nagyon egysikú lenne a világ és kihalnánk.


Sok kövér, mackós, hájas, gebe, gyurma férfinek is van párja.

2014. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a sportos testalkat?
2014. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő se az a nagyon szálkás kisportolt... Mégis nagyon tetszik nekünk :) legalábbis nekem nagyon :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenkinek más az ízlése. A párom testalkata jóindulattal sem nevezhető sportosnak, mégis imádom nézegetni a testét, imádom, amikor meztelenül láthatom, egész álló nap bámulnám és ha hozzám ér...Nedves a bugyi. :D


23/L

2014. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenki hogy tagadja vicces,de mikor körülnézek az utcán vagy bárhol máshol,mindenhol azt látni,hogy szinte csak az ilyeneknek van barátnője...
2014. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, a vékonyat is szeretik. Az egyetlen amit utálnak az a hozzám hasonlóan nagyon dagadt férfiak.
2014. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!