Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lábfétises srácok! Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises srácok! Voltatok már úgy, hogy egy lánytól kifejezetten a lábáról kértetek képet és kaptatok is?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor nem tartotta furcsának?

2014. dec. 18. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen volt jópàr nő. Kameràba mutatta, kèpet küldött, szemèlyesen nèzhettem ès jàtszhattam vele stb... :-)
2014. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tőled is kértek és most közvélemény kutatást tartasz hogy mennyire általános is ez? :D
2014. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én előre még nem kértem képet soha, de volt olyan, hogy személyes találkozás alkalmával megkértem, hadd készítsek pár fotót a lábacskáiról.

Megengedte :)

2014. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2-es: Nem, tőlem nem kértek, én nem vagyok hölgyemény :D

1-es, 3-as: És mit szóltak hozzá? Nem találták furcsának? Azért mégsem egy mindennapi kérés :)

2014. dec. 19. 21:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel akkor már tudta, hogy imádom a lábait, nem lepődött meg, csak mosolygott rajta.

Ilyen téren szerencsés vagyok, a lányok többsége akivel közeli kapcsolatba kerültem, nem csak elviselte, hanem egy idő után igényelte is,hogy foglalkozzak a lábaival.

Sok lány csak akkor jön rá hogy mennyire szereti ezt, amikor összeakad egy magunkfajtával :)

2014. dec. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Aha értem :) mázlista vagy :)
2014. dec. 20. 10:02
 7/20 anonim ***** válasza:
De, volt aki furcsállta, de nem csináltak belőle gondot. Olyan is volt, aki konkrétan megmondta, hogy egy pasi a puncijára izguljon és ne a lábára mert az milyen gusztustalan már. Szerencsére ebből volt kevesebb. Tehát a nők többsége vevő erre, ahogy itt az egyik kolléga írta is :) Harisnyában, vagy anélkül de a legtöbben a kedvemre tettek :) Szerszámot a talpak közé vették, engem meg a mennyországba repítettek :D A mostani legújabb barátnőmmel a legelső sex a lábával volt, látta, hogy nem bírok magammal :) De a kérdés a kép volt... Tízből kilencszer kaptam képet :)
2014. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7:

De azért gondolom, hogy a puncival sincs semmi bajod.....:D Én még soha nem kértem lánytól ilyen képet (de kapni kaptam már, csak ő nem tud róla:D) meg barátnőmtől sem kértem ilyet, bár az ő lábai annyira nem tetszenek, de ennek nincs jelentősége :) Végülis nem baj, ha az ember más lányok lábait is megnézi, vagy szépnek találja. Képet leginkább idegenektől kérnék (mondjuk fogalmam sincs, hogyan lehetne megvalósítani:D), mivel a legtöbb lányismerőseim lábát látom néha és amúgy is tőlük csak nem kérek ilyet :)

2014. dec. 20. 16:46
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a puncival bajom, sőt. Az az első számú. A női lábak csak amolyan "kiegészítő" jellegűek. Azok a nők akik tudják, hogy imádom a női lábakat is, mind beveti sex közben :) Nem tudom, hogy így érthető e? :) A sex a legfontosabb :)
2014. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Érthető :)
2014. dec. 20. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!