Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy tetszik nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy tetszik nektek a köröm piercing mennyire sexys?

Figyelt kérdés

ilyenkre gondoltam (és az ombre hajról mi a vélemény?)


[link]


[link]


[link]


2014. dec. 19. 01:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ennyi szart kitalálni...
2014. dec. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hát elég fura az ízlésed, ha neked ez tetszik. Biztos van akinek bejön, de nem én vagyok az.:/
2014. dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
de unatkoznak egyesek jézusom xD
2014. dec. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Undoritoa nez ki es nem tudom elkepzelni, hogy nem zavaro.
2014. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jézusom, már köröm piercing is van? :O

Nagyon ocsmány egyébként, balesetveszélyes, arról nem is beszélve, hogy egy ilyen körömmel nem sok mindent lehet csinálni. Nem szeretem az olyan nőket, akik egy kis kézimunkától megilyednek (ne gondoljatok semmi rosszra;) ) vagy elvből nem is hajlandóak megcsinálni. Főzés, mosás, takarítás...


Az ombre haj tetszett régebben, amikor még csak pár lányon lehetett látni, de most, hogy minden második embernek ilyen a haja, már gáznak tartom. Nem tudom miért jó klónnak lenni.

2014. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A műkörömnek sincs értelme de ennek..... Hát ez ronda is. Inkább Menjen a csaj edzésekre és főzzön úgy hogy egészséges legyen! Egy dögös, kiváló testalkatú nőt nem a körme miatt fognak ágyba vinni
2014. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító.
2014. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ennél már csak a fogékszer a nagyobb baromság.
2014. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is szörnyű.
2014. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Noren1989 ***** válasza:
Ezmiezmár ????
2014. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!