Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó lány barátom áthívott magukhoz filmezni Ott is fogok aludni. Most először megyek hozzájuk, mit vigyek magammal? Ahhoz mi kell, hogy jól sikerüljön egy filmezés? Apróság a szülőknek kell?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Kot On!
2014. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoktunk ölelkezni és összebújni, de nem hinném, hogy szexre sor kerülne :D nem d*gni megyek oda :D
2014. dec. 19. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
ha barát, akkor ugyanazt, amit srác barátaidhoz vinnél...
2014. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindig furcsálom ha valaki fiú / lány barátságról bezsél , főleg ha ölelkezés stb is van. Nincs f-l barátság, valahol bűzlik a dolog. Áthívott? Tutira pasiként néz rád..
2014. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de csak emiatt mert áthívott? :D igen, szoktunk ölelkezni, van úgy, hogy ha fázik megkérdezi, hogy átölelném-e, vagy odabújik és átkarolom, puszit is szoktunk egymásnak adni, de sztem barátoknál ez is alap dolog
2014. dec. 19. 23:40
 6/9 Kisboltos ***** válasza:

Hát szerintem ez nem alap dolog barátoknál.

Ebből még lesz valami. Vagy összejöttök, vagy barátok sem lesztek.

Nekem vannak lány barátaim, de semmi ilyesmire nem szokott sor kerülni, és ez így van jól.

2014. dec. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ha elhív vásárolni? az sem alap dolog? mert vásárolni is szoktunk együtt, mert például az olyan, mintha filmet hívni hívna át, csak más miatt hív át :) ma megyek egyébként, már alig várom :D
2014. dec. 20. 09:09
 8/9 anonim ***** válasza:
írd majd meg, hogy volt-e szex
2014. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
volt szex :DDDDD ti jósok vagytok basszus :'D úgy volt a dolog, hogy úgy intézte a dolgot, hogy senki ne legyen otthon, mindkét szülő dolgozott, tesója nincs, aztán néztük a filmet, majd váratlanul megcsókolt, én: "ez most mi volt?" ő: "fél éve erre vártam" aztán minden ment magától, a vicc az, hogy én nem vittem gumit, de ő gondolta, hogy én nem viszek, és vett 3-at is :DD szóval ez egyrészt nevetséges, vicces, másrészt nagyon jó volt :DDDD még nem tudom h hogyan tovább, de vmi lesz :)
2014. dec. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!