Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek miért a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért a magas lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Kérlek,ne írjátok,hogy ez nem így van.Én 158 cm vagyok,vékony,szép arcom van,hosszú hajam és azt veszem észre,hogy a fiúknak a magas lányok tetszenek,akiknek szép hosszú lábuk van.De miért ? egy alacsony lány nem lehet szexi ? 21 éves vagyok,egyetemista :)
2014. dec. 20. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Döntsétek már el végre, hogy kik tetszenek nekünk! :)

2014. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem a magas lányok tetszenek! az alacsonyak aranyosabbak, szexibbek szerintem :)
2014. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Álltalánosítás. Egoizmus. Hidd el, nem csak a magas lányok jönnek be.
2014. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az alacsony lányok a favoritok, nekik kisebb a tenyerük, ergo a brém sokkal nagyobbnak látszik benne :)))
2014. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én egy alacsony lánynak se kellettem mert nekik is a 180-190 centisek kellenek, én meg baszhatom hogy még 170 se vagyok
2014. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam egyáltalán nem párválasztási szempont a lány magassága, de az tény hogy kényelmesebb ha nem olyan sokkal alacsonyabb nálam. Mivel nagyon régóta ismerkedek lányokkal neten, tudom, hogy pont a lányoknál szokott ez szempont lenni, hogy legyen náluk magasabb. Akár annyival is, hogy egy magassarkú cipőt is felvehessenek mellette.

Egy alacsony lány is ugyanolyan szexi tud lenni. Én inkább a formás combokat szeretem, nem a hosszú botsáskákat.

36f

2014. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
nem szeretem a magas nőket
2014. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felolem surolhatod alulrol is a 150-et, ha olyan kisugarzasod van, hogy eszre sem veszem. ;)
2014. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Korodhoz képest tényleg nem vagy nagy de nem ez a kizáró ok..
2014. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam a magasság sosem volt szempont, bár én elég átlagosra nőttem, 170 cm. 21/F
2014. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!