Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemtől elment az étvágyam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemtől elment az étvágyam?

Figyelt kérdés

Amióta szerelmes vagyok, alig eszek, mert össze van szorulva a gyomrom, mindig rá gondolok és izgulok stb. Ha eszek is csak keveset tudok, aztán mindig korog a gyomrom.

Hogyan lehetne ezen segíteni? Mert nem akarom, hogy így maradjon. :)



2014. dec. 20. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni és majd akkor is ugyanez az állapot lesz, amikor vége lesz. :D
2014. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Volt már ilyen, és utána inkább híztam, mint fogytam. De amit írtál, hogy vége nem akarom! :D

2. 20

2014. dec. 20. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak az elején van így, míg izgulsz. Utána megszokod a közelségét, és a szerelem gondolatát és utána minden könnyebb lesz. Ez az étvágytalanság akkor van, mikor ő is ott van melletted, vagy általában?

Ha általában az már nagyobb gond, próbálj minél többet enni fokozatosan.

2014. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Általában. De lehet, hogy amiért sokáig nem volt senkim ez egy hirtelen jó érzet és még le kell nyugodnom. :) Köszi a segítséget!
2014. dec. 21. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell izgulni. Enni meg igen, kell.. Tudom hogy mindig ő jár a fejedben. Én nem is tudtam hogy szerelmes voltam.. csak folyton ő járt az eszembe és emelgettem a súlyokat hogy tetszek neki de nem is tudtam miért teszem igazából.. aztán azt kívánta hogy bárcsak anyukám meghalna (a fülem hallatára) -pedig fehér művelt lány és csinos is.. De ez van.. aki mindenből ötös, az bizonyítja ezt is.. legalábbis ő igen. 16/F
2014. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van
2015. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!