Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemen vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik egyetemen vannak a legnormálisabb lányok?

Figyelt kérdés
orvosin, jogin, közgazdaságin, természettudományin, vagy turisztikán.

2014. dec. 20. 19:19
 1/10 aladar12 ***** válasza:
mérnökin
2014. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvosi
2014. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
asztalos
2014. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
muveszeti
2014. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem ez alapján kéne választani
2014. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
más a külső alapján választ én ez alapján, cső
2014. dec. 20. 19:28
 7/10 anonim válasza:
35%
Én 3 helyre is jártam és mindenhol mások. BME-gépész: kevés van, csúnyák, de gondolom normálisak. ELTE-természettudományi: rendesek, többnyire átlagosak, normális kapcsolatot keresnek. Corvinus-közgazdasági: sok a szép csaj, de mind ri_bi, mindenkivel lefekszenek. SOTE-orvosi: erről csak hallottam, de átlagosak, viszont nagy igényeik vannak, nagyon okosnak hiszik magukat.
2014. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gépészmérnöknek tanulok és itt is vannak ugyanolyan hülye libák, mint mit tudom én, közgázon, nem ettől függ. Én amúgy alapból azt mondom, hogy normális lányt ne egyetemen keress, mert ritka. Az egoista, nagy igényű, hűtlen típusból viszont Dunát lehetne rekeszteni. Egy mérnökin pedig pont, hogy akkora a konkurencia, hogy bármikor átpártolhat egy másik sráchoz.
2014. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a papír mondja meg, hogy ki értelmes és ki nem. Sőt, sokszor azok, akik papíron értelmiségiek egyszerűbbek egy faéknél és hiányzik belőlük mindennemű alázat. Normális lányok minden egyetemen nagyjából egyenletes eloszlást követnek, pusztán nem őket fogod először észre venni, hanem a kirakatba pakolt misspitsákat. (ELTE-Corvinus merítésből, plusz random helyeken megismert SOTE, BME, Győr mintából)
2014. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tanítóképzőn ;)
2014. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!