Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Legjobb barátnőm" féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Legjobb barátnőm" féltékeny rám, és megharagította rám a fiút, aki tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A ,,barátnőm" (legyen mondjuk Anna) elkezdett írogatni a fiúnak facebookon, aki nekem tetszik. (legyen Áron) Elég idióta dolgokat írt neki, pl. ,,összetörnéd a szívét, ha nemet mondanál neki" és folyton zaklatta. Múlt pénteken a Áron elküldte melegebb éghajlatokra, és még Anna volt felháborodva. Megmutatta az üzeneteket nagy büszkén, hogy mi mindent megtett azért, hogy kiderítse, hogy tetszem-e neki. Azt hittem, lelövöm magam... Név szerint megemlített, és ötből négy üzenetet csupa nagybetűvel írt. Áron azon a pénteken nem is jött edzésre, szerintem azért, hogy ne kelljen velem találkoznia. Ezt barátnőmnek is elmondtam, meg azt is, hogy ne írjon neki, mire besértődött. Áronnak megírtam, hogy nem én kértem Annát arra, hogy ezt csinálja, és mondtam neki, hogy ne csinálja, meg hogy remélem, nem gondolja, hogy én írtam neki barátnőm nevében, és hogy nem haragszik rám. Nem ír vissza.

Volt egy másik fiú is, akivel jártam, és ha ,,ki mertem mondani a nevét", elkezdett üvölteni, hogy ,,K.SS!" Állandóan drámázik, és a világ végére kergeti a lányt, aki jár a fiúval, aki neki tetszik. De a fiú választotta a lányt, nem a lány vette el tőle a fiút. Sosem volt még pasija, és nem is tetszett senkinek, másik barátnőm szerint féltékeny rám. Szerintem direkt csinálta ezt az egészet, bár nagyon... ,,filmesnek" tűnik ez így. Most mit tegyek? A legjobb barátnőm haragszik rám, a fiú, aki tetszik, pedig elriadt tőlem? (pedig már szájrapuszi is volt :( )


2014. dec. 20. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le ezt az Áron gyereket,ha emiatt besértődik rád!A barátnődet meg küld el a rákba!
2014. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy lehet, nem is haragszik, csak elriasztottam. A barátnőmet meg valószínűleg tényleg elküldöm a fenébe...
2014. dec. 20. 20:10
 3/4 anonim válasza:
Állj a fiú elé és beszélj vele. A fiúk szeretik a "tudom mit akarok" lányokat. Ne tapadj rá, de azért beszélj vele. De ne úgy, hogy a barátnőm ez, a barátnőm az.
2014. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, igyekszem majd beszélni vele. :)
2014. dec. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!