Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megígérte egy szívélyes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígérte egy szívélyes lány barátom, hogy velem tölti a karácsony egy részét, mert megkértem rá, hogy nem lenne-e kedve velem lenni?

Figyelt kérdés

Magányos, vagyon nincs családom, így ilyen tájt nem igen tudok kivel lenni. És ő azt mondta velem lesz.

Szerintetek hogy venné ki magát, ha szájon csókolnám szenteste a fa alatt, annyira szeretem őt és hálás vagyok neki.


2014. dec. 21. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy ő hogyan reagálna ezután.Az is kérdéses hogy mit érez irántad.
2014. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csókold meg, és majd kiderül. Meg kell próbálnod, ha szereted
2014. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit érez, de szerethet engem ha eljön hozzám szenteste és velem van a családja helyett.


Én őt nagyon szeretem, és szenteste meg is mondom neki, hogy mennyire. Ő nekem a legfontosabb az életben.

2014. dec. 21. 10:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég sok lefog jönni a testbeszédéből meg ha vevő perverz utalásaidra, akkor is jó esély van rá.... szóval nézd a testbeszédét előtte.
2014. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam amúgy, mennyire jó lenne a szeretet ünnepén elmondani neki, és ha összejöhetnénk csodálatos lenne.
2014. dec. 21. 10:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Vmi felmosórongyot, agy vödröt készíts, mert tuti hányni fog ettől az undorítóan nyálas gondolattól.
2014. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ez szerintem egyáltalán nem nyálas!!

Van amit annak tartok de ez inkább romantikus, és az jön le, hogy a kérdező tényleg szerelmes.

Szóval hajrá! ;)

2014. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, meg próbálok mindent beleadni.
2014. dec. 21. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Sztem ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Mert az elszalasztott időt már nem tudod visszafordítani..

Lehet h ő is vágyik rád cak bátortalan kimondani. Félénken közeledj hozzá,simogasd az arcát,stb.. 24L

én örülnék egy ilyennek.

2014. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
arcsimogatás alap :)
2014. dec. 21. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!