Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várjátok hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várjátok hogy a nők kezdeményezzenek? Többi lent

Figyelt kérdés
Férfiak válaszara lennék kíváncsi miért vagytok bunkók egy nővel ha tetszik nektek? És azt is hogy kezdemémyezzen
2014. dec. 21. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

" miért vagytok bunkók "


Már aki az. Sajnos sokakat félrevezett egy bizonyos "eszme" aminek neve pua, mert ott ez a "normális".


Én nem várom el, elég lenne egy minimális garancia arra, hogyha én kezdeményezek akkor nem nyílvános szénné alázás JÓ HANGOSAN lesz a vége meg az hogy mindenkinek elmeséli utána.

2014. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

1) "Miert vagytok bunkok" A normalis ferfiak nrm bunkók. Ha egy erőszakos baromra vagysz akkor meg ne csodalkozz.


2) A nőnek sokkal könyebb a kezdemenyezes.

2014. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem várom el. Szerintem a férfi dolga kezdeményezni.
2014. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem várok el semmit. De egyszerűen akárhányszor kezdeményeztem eddig bárkinél, kosár lett a vége. Ez után ne mondja senki, hogy töketlen vagyok! Volt, hogy a barátnői közül hívtam félre. Ezt azért nem sokan vállalnák be... Én ennek többször nem teszem ki magam. Ha akar egy nő valamit, majd próbálkozik Ő. Egyszerűen elegem lett az elutasításból, meg abból is, ahogy néha végződik. Én nem vagyok bunkó amúgy senkivel, de ha tetszik valaki, hajlamos vagyok csipkelődni vele.

A nők pedig azt várják, hogy kezdeményezzen a szőke hercegük, de az igazság az, hogy ha kezdeményez náluk valaki és nem szőke herceg, akkor hiába minden.


23/F

2014. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!