Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl korai lenne még buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai lenne még buliba menni és hagyni, hogy hozzám érjen?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja már csetelek egy fiúval, és egyszer már találkoztunk is élőben. Nem történ akkor semmi, mármint nem volt se csók, se nem nyomult, nem tapizott, még arcra puszi sem, csak beszélgettünk meg aranyos volt nagyon. Én sem vagyok az a fajta lány, akinek mindig új pasija van, még nem is volt sosem, meg egyáltalán nem is hagyom, hogy minden jött-ment fogdosson. Nem találkoztunk azóta, mert a suli vagy más miatt vagy neki, vagy nekem nem volt jó. Most hamarosan lesz egy buli ott, ahol ő lakik és én is szeretnék menni, így tudnánk ott találkozni. Az korai lenne, ha táncolnék vele és hagynám, hogy hozzám érjen? Nem feküdnék le vele, meg semmi ilyesmi, meg a seggemet se hagynám neki, hogy tapogassa, csak tudjátok, hogy szoktak ilyen bulikban táncolni, ölelkezni, csókolózni.. Vagy szerintetek mit gondolna rólam? Aranyos, kedves meg okos fiú, sosem tűnt úgy, hogy csak szexre kelljek neki, de igazából én is vágynék rá, hogy hozzábújjak meg ilyesmi. A buli előtt még össze tudnánk futni egy kis időre pl sétálni. R*b*ncnak gondolnátok, hogy ilyen hamar már ennyit engednék neki? Vagy ti akarnátok még többet tőlem ezután a fiú helyében? Tudja rólam, hogy nem szokásom ilyet csinálni minden fiúval. 18/l
2014. dec. 21. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
dehogy korai. ha neked tetszik, miért ne? komolyan, itt gyk-n csak a két véglet van, aki 15 évesen fél óra után megb.aszatja magát fűvel-fával meg az olyanok, akik szerint már attól ri.bancok lesznek, ha egy fiú megfogja a seggüket.
2014. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Masok 2 hónap utan szexelnek.


Szerintem jol fog jonni neki ez a visszajelzes,felfokozhatja a dolgokat de vigyazz nehogy elragadjon a hév es lefekudjetek.

19/F

2014. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!