Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik egy olyan lány aki aranyos de bevállalós is?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem , hogy aranyos , kedves ... de mer bulizni , elengedni magát piál/cigizik/drogozik (<-nem minden esetben); mondjuk érdekli a sport mint a foci és a motor...vagy nektek ez nem igazán tetszik ?

2014. dec. 21. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövi, nem igazán tudnám komolyan venni.
2014. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A drogot leszámítva nincs vele gondom.

De ha drogozik akár csak néha is akkor mehet haza.

2014. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A cigi meg a drog nem annyra. Mondjuk a fű az kivétel, de csak mértékkel.

A többi abszolút bejön, csak ne csaljon meg. :D

2014. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán jöhet, sőt.. írj nyugodtan priviben!
2014. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszene, mert nem dohányzom és a drog meg kizáró tényező lenne. Ha mértékkel iszik az még vonzó is tud lenni a számomra, de a részegség taszítólag hat már.
2014. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik ha bevállalós (ilyet keresek csak nagyon ritka), de ez ne a cigit, drogot jelentse!

36f

2014. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17/L vagyok , azért kérdeztem mert a körömben minden lány piál , drogozik és cigizik nem kis mértékben , viszont néha engem kérnék meg úgymond "illemtanárnak" ha tetszik nekik valaki , és azért tettem fel ezt a kérdést mert eddig úgy tűnt hogy hiába mondják azt hogy de aranyos kedves cuki vagyok , valahogy mindig azok a lányok vannak előnyben akik csak játsszák a szerepet hogy kis angyalok de igazából pedig borzalom :( és nem tudom elhinni hogy (nem egóbol mondom) egy nálam csúnyább lány 1000 pasit megkap , nekem pedig 1-ért is szenvedni kell .
2014. dec. 22. 01:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi baj nincs sőt, sokkal jobb egy aranyos, kedves, szép lány aki ha kell picit el is tudja magát engedni egy fokig mint aki még a fiúkat is megszégyeníti annyit iszik/drogozik.

Amúgy nálam biztos előnyöd lenne mert én kevés dolgot utálok jobban mint azt ha valaki megjátssza magát.

2014. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Felejtős...

Inkább legyen "CSAK" átlagos, ha ez az ára, hogy aranyos legyen, hogy közben egy tucatcsaj... :(

29/F

2014. dec. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha a drogot elfelejted, és csak ritkán cigizel / iszol, akkor azok alapján amiket írtál nekem bejössz..
2014. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!