Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem, kérlek! Tegnap mentem a nagypapámnak segíteni fát vágni, mert alig egy hónapja volt egy súlyos műtéte amitől nem emelhet. Nos ugye fát vágni nem szokás abroncsos estélyi ruhában vágni, így egy itthoni munkás cuccban sétáltam át egy utcát. Mindez nem is érdekelt volna, ha nem találkozom éppen vele a buszmegállóban. Vagyis csak nagyon rajta volt az ügyön, hogy találkozzunk, de én úgy tettem, mintha nem vettem volna észre. Miért? Mert széfyeltem nem szépen elé állni, beszélni vele. Nem szoktam csak úgy akárhogy megjelenni társaságban, büszke vagyok rá, hogy tudok felöltözni és csinos lenni... Nos én elmentem mellette, holott ő végig felém fordult és próbált felvenni szemkontaktust, halványan köszönt egy hellót is... Tudom, hogy bunkó voltam, de elöntött a szégyen, hogy így lásson... :/ Szerintetek csak havernak tart, hogy is akart velem beszélni? Hogyan mondjam el neki a helyzetet? Nem akarok összeveszni vele... Kérlek, bárki! :)

2014. dec. 21. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
felszínes vagy, de majd talán rájössz, hogy nem a ruha teszi az embert.
2014. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy,de tényleg ugyanígy jártam én is,csak én nem lány vagyok..... Tök vicces...
2014. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy nemes dolog,amit tettél,nincs benne szégyellni való.... Az a szégyen, ha emögött ő nem lát téged......
2014. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek... Nem akartad, hogy így lásson, ezért nem köszöntél neki. DE HÁT MINDVÉGIG LÁTOTT...:D
2014. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ha valaki, akkor én nem vagyok felszínes, csak a saját külsőmre adok! Akkor lennék felszínes, ha a fiúkat válogatnál a külsőjük alapján... :)

Lehet inkább hasonlóak vagyunk, de én nem nevettem.:/

Látott, ebben igazad van, de legalább nem tüzetesen... :) csak úgy átdutott a tekintete... :) Remélem!

2014. dec. 22. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!