Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ( Meleg kérdés ) Akkor ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

( Meleg kérdés ) Akkor ez most mi is? :/

Figyelt kérdés
szóval, nagyon röviden megpróbálom felvázolom h mi a helyzet. tavaly szerelmes lettem egy fiúba, jóba is lettünk, különböző furcsa dolgok miatt, de ez nem lényeg. Adott jeleket is, és nyáron eldöntöttem h facebookon elmondom neki h mi is van, elmondom neki h szeretem. El is mondtam, ez kb. augusztusban volt. Aztán elkezdődött a suli. Es innentől kezdődnek a bajok. Eldöntöttem h felvállalom magam. Közeli barátaimnak elmondtam, mindenki jol fogadta amiért nagyon hálás vagyok, és leszek is. Kérdezték h ki jön be, és elmondtam nekik. X emberből 2 nem tudta tartani a száját, az a 2 akitől a legfökép nem vártam volna... Kitudódott h nekem ki a szerelmem, de csak pletyka szinten és nem is terjedt a dolog nagyon, kb 1 hét után le is nyogodott mindenki ezzel. De közbe a fiú egyre fúrcsábban viselkdett. Elkezdett felém jönni stb de aztán visszafordult, baromi sokat bámult ilyen semleges fejjel... mellete ülök négány órán, és kiderült h a tavalyi ülésrend szerint kell ülni. Na akkor én rosszul lettem... nagy vidáman köszönt, én meg kb azt hittem ott esek össze... De még ekkor sem volt nagyon gáz a helyzet... Aztán bámult stb.. egyre kevesebbet beszéltünk, aztán megkérdeztem még 1x h neki erről mi a véleménye, mert piszkaltak is emiatt mindket, de ez még a teljes coming outom előtt is így volt. Mondtam neki h tőlem azt is mondhatja h takarodj innen retkes .... , én akkor sem fogok megsértődni, csak legyen őszinte. Ítram neki egy szép hosszú szöveget, és ő meg annyit mondott h ne nagyon hangoztassam mert ő sem jön ki jól ebből ( mí meglepő ). Azután nem is szoltunk egymáshoz, a bámulást befejezte.. én se néztem rá, nem érdekelt, feladtam... Elültem mellőle... Aztán megin elkezdett bámulni, és megin volt 1-2 fura dolog.. megint próbáltam egy picit lépni... megint befejezte... mrgint hagytam... most meg újra elkezdte, de most megint kezd lecsillapodni... Am elég vallásos a családja, meg sztem ő is. Mindenki azt mondja h meleg, de én ezt nem hinnén.. Túl szekeptikus lennék ? mert ez rám nem jellemző... egyáltalán nem... Barátom azt mondja h szerelmes belém csak nem mer lépni.. ezek után miért nem merne ?.. megtettem mindent... már azért nem merek hozzá sem szólni mert nem akarom továbfeszíteni a húrt.. 1x mát kikérdeztem nem mondott semmit... Olyan fura ez az egész... Amikor a közelében vagyok akkor ideges... Kérlek segítsetek, nem gudom h mit kéne tennem... mingyárt itt a félév, és eltelt egy év, és nem a szerelem lenne az eloső, csak az h jóba legxek vele... talán meg ezt kellett volna neki elmondanom :/ de már mindgy... ez az utolsó s.o.s... ha kell írok részletesebben is.. bocsi h enyire hosszú lett...

2014. dec. 22. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2014. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

a kérdésem az h:

- ez most mi szerintetek ?

- és mit tegyek h megtudjam az igazságot ?

- mit tegyek a barátságért ha van rá még esélyem ?

- szerelemre van esély ?

2014. dec. 22. 10:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A srác teljesen odavan érted,te meg nem vagy biztos a dolgodban?


Néz téged!zavarba jön!azt mondják róla,hogy meleg (és már ne haragudj,de ez általában elég jól látszik).


Próbálkozz nála,mert szerintem tuti sikered lenne!más melegnek tudod milyen nehéz párt találnia?te meg hagynád ezt a mázlit elillanni??ne már! :D

2014. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én attól félek h idegesíteném, és ott van az is h nekem más jön le és ez csak egy félreértés ?
2014. dec. 22. 10:30
 5/17 A kérdező kommentje:
és ezért nem merek lépni :/
2014. dec. 22. 10:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Két tűz között van a gyerek. Mivel azt írtad, hogy elég vallásos én csak arra tudok következtetni, hogy a családi oldalról állandóan azt kapja, hogy a melegek rosszak, gondolom gyerekkora óta hallja ezt és ez szép lassan beépült az értékrendjébe, de amikor észrevette, hogy vonzódik a fiúkhoz rohadtul összezavarodott. Az egyik oldalról azt kapja, hogy ne legyen meleg, mert a melegek rosszak és pokolra jutnak, a másik oldalról meg a saját szexuális orientációja gyakorol rá nyomást, mert azáltal, hogy őt vallásosnak nevelték, ő legbelül egyfajta bukásként éli meg, hogy csalódást okoz a szüleinek azáltal, hogy nem volt képes megfeleli nekik, hisz meleg lett. Emiatt van összezavarodva. Ha meglépne, hogy összejön veled, akkor a családjával nagyon meg fog romlani a kapcsolata, ha meg elutasítja saját magát, a saját identitását, akkor olyan érzéseket fog elfojtani, amik idővel nagyon kellemetlenek és fájóak lesznek. lehet mondani, hogy a szülő biztos megérti a gyerekét, de én nem egy, nem kettő, hanem több tucatnyi olyan esetről tudok, amikor vallásos a szülő egyszerűen kitagadta a gyereket, mert ő éppenséggel leszbikus, meleg, vagy egész egyszerűen más ideológiát követett.
2014. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen, erre én is gondoltam, de magamból kiindulva, van egy pap a családban, imádom őt és ő is nagyon szeret minket, egy fantasztikus ember, igaz h a melegekről való vélemeényéről még semmit sem hallottam, de nem lehet róla jó vélemeénye. a családom nem vallásos de ők egyenesen gyűlölik a melegeket, mégis felvállalom magam mások előtt és soha nem lett volna az h anya és apa azt mondta h a melegség rosz ezért hetero legyek... tudom h a saját magam boldogsága nagyon fontos, és ez nem fejben dől el. nem is szeretnék változni, mellesleg hiszek istenben, de nincs nagy szerepe az életemben, tudom h van és ennyi.
2014. dec. 22. 10:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő is érez valamit, de szerintem neki még új a helyzet (mennyi idősek vagytok) fel kell dolgoznia hogy a fiúkhoz vonzódik, hogy szellemes az egyik oszt. társába (én épp ebben a helyzetben vagyok, hát nem egy leány álom), a vallásos családnak is meg kell felelni és csak ezek után tud ara figyelni hogy nyisson feléd. Amiket leírtál róla nagyban hasonlítanak az én esetemre (totálisan lefáraszt hogy néha homofob, néha bi, néha meleg). Talán ami legjobban segítene az hogy ha kettesben leültök és TI ketten beszéltek meg mindent. (mindig gondold magad a helyébe, hogy könnyeben átérezd a helyzetét.
2014. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, de en mar 2x kikerdeztem, es nem mondott semmi.. megkerdeznem meg 1x de mivan ha megunja es idegesitemi fogja ? mert ha idegeisti akkor se fogja megmondani... mert nem olyan ember... mindig megprobalom magam az o helyzetebe kerulni, de mindig oda jutok h 100 lehetoseg... olsan nehez ez :/ de megprobalok vele beszelni
2014. dec. 23. 12:09
 10/17 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasert, a mentsegem az h nem gepen vagyok
2014. dec. 23. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!