Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tényleg ilyen jelre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg ilyen jelre van szükségetek hogy észrevegyétek tetszettek a lánynak?

Figyelt kérdés

mint ez?


[link]


illetve ha ezt történne (nem feltétlenül kocsiban) mit reagálnátok vagy szólnátok őszintén :D érdekelne :)


2014. dec. 22. 15:36
 1/7 anonim válasza:
nálam nem jön be a link, linkeld a kép url-jét
2014. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi itt van esetleg ha valaki nem látná

[link]

2014. dec. 22. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék :)
2014. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jé, The Walking Dead :DD
2014. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egy ilyen kaliberü jelre van szükségük a fiúknak, akkor nekem tutira nem lesz barátom.... :/ :D
2014. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 To7ka ***** válasza:

Nem, egy ilyen jel után hancúr lesz nem randi!:D

Ha egy lány nem a nevemet kérdezi hanem méreteim után érdeklődik először, kicsit túlzás lenne...

Szerintem egy lánytól a "Szia, lenne kedved beszélgetni?" "Szia, mi a neved?" "Szia, elkísérhetlek a..." sorok vagy egy csábos mosoly jobban működik!:D

2014. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül van szükség ennyire egyértelmű jelre, de azért nem árt ha érezni lehet a közeledést valamennyire. Az hogy mit reagálnék erre, az eléggé változó.. Nagyon nem mindegy ki csinálná. Ha egy olyan csaj akibe szerelmes vagyok, akkor az számomra picit kiábrándító lenne. Ha egy oylan csaj aki csak szimplán tetszik, akkor örülnék neki és kellemes dolog lenne. Ha egy olyan csaj aki nem tetszik, akkor viszont nagyon kellemetlen lenne.
2014. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!