Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Már bő 2hónapja együtt vagyunk, és egyszerűen nem mer feljönni hozzánk, arra gondolok hogy fél hogy mi lesz.

Szüleivel beszéltem már pár szót, de ha arra kerül a sor hogy szívesen beszélgetnék még velünk, esetleg mennyünk be hozzájuk a házba, akkor tereli a témát. Miért?



2014. dec. 22. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyon fiatal még?
2014. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát igen eléggé, nálam 3 évvel fiatalabb én 16 éves vagyok
2014. dec. 22. 15:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai neki 2 hónapnyi együtt járás után. Inkább jegeljétek a témát még egy kis ideig,. ;)
2014. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen, csak ez nekem szokatlan, nem volt még ilyen, igaz hozzátenném én vagyok az első legkomolyabb kapcsolata
2014. dec. 22. 15:51
 5/19 anonim ***** válasza:
hát akkor ennyi. Még fiatal, azt kicsit félénk ennyi
2014. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És szerinted mennyi idő kéne neki? vagy hogy tudnám mégis rávenni?
2014. dec. 22. 15:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért mert 13 éves.
2014. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 To7ka ***** válasza:
Most kicsit belekavarodtál, hozzád vagy hozzájuk mennétek fel? Mindkettő jön idővel, de előbb természetesen Te mész fel hozzájuk, ugyanakkor naná hogy fura meg ciki neki az idősebb barátját hazavinni a szüleihez amikor ő még ilyen pici..:) Hozzátok meg.. Az a rész egyértelmű, előbb legyen megszokott hogy az ő szobájába vagytok kettesben.
2014. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Neharagudj,de szerintem fiatal még hozzád is.Jó a szerelemben a kornem számít,de azért megkne várni,hogy lesz!

Na de a kérdésedre térve,tudják nála otthon hogy hány éves vagy?

Mert lehet nem annyit mondott,és fél a szülei reakciójától.

Hozzátok is fél bemenni,mert még saját magát se érzi éretnek erre.

A másik én akkor nem hoztam haza senkit mikor az ő koráról vagy az enyémről hazudtam a páromnak (tudom csúnya dolog volt,és mára rájöttem jobb őszintének lenni)

Féltem,hogy anya vagy valaki elszólja magát az én koromról,vagy ő a család előtt a sajátjáról.

2014. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen, értem, de addig sem jutunk el sosem. És én ilyen téren tudatlan vagyok, nem fordult még elő velem hogy nem mert feljönni a barátnőm
2014. dec. 22. 15:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!