Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ♀ Miért lehetetlen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

♀ Miért lehetetlen már 2014-ben Magyarországon értelmesebb lányokat találni? ♂

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Áhh máshol sem tudsz találni
2014. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sehol nem találni
2014. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még van 9 napod :D
2014. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem gyakorin kéne keresni
2014. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Mindjárt 2015, hátha akkor könnyebb lesz.

Bár amíg értelmes pasik nincsenek, addig miért lennének ilyen lányok?

2014. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
3-as ❤ ez nagyon jó! De mégis miért nem vagyunk normálisak kedves kérdező , milyen korosztály érdekel?
2014. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mert még az értelmest is körülugrálják független attól mit tesz vagy mit mond. Ha bármit tennél, állandóan kanos vagy nyálcsorgató figurák bólogatnának minden szavadra, te is beképzeltté és elkényeztetetté válnál.


Annyi gerinctelen lány/nő van, és annyira kevés a kivétel. :/

2014. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ezt a kérdést fel lehetne tenni az ellenkező nemmel is.. :)
2014. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Mostanaban mar a fiuk se olyanok. Rossz fele neztek. Azokat figyelitek akiknek jobb a kulsojuk.
2014. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mindenkinek más az értelmes, de 2010 előtt még voltak olyan lányok, akik normálisan néztek ki meg beszélgetni is lehetett velük. Hová lettek pár év alatt?


Elszomorító hogy ránézek 10 lányra és ebből 9 ... hogy mondjam szépen... erősen kihívó és módosított megjelenésű, kevésbé intelligens "szabados nőszemély".

És amelyikkel lehet beszélgetni az is vagy egy vártoronyban él, vagy egy pszichopata.


Tudom hogy a trollok majd ide irkálnak hogy én vagyok a szerencsétlen mert nem lyuk-lyuk meg rossz helyen keresgélek és hasonló közhelyeek... De már lassan értelmes igényes fiúk sincsenek, akik megértenék a problémám?

Tényleg én vagyok a beteg, hogy nem alkalmazkodok a felszínességhez?

2014. dec. 22. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!