Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszteri buliba fektessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri buliba fektessek reményt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, nyilván tapasztalatlan még, egy fél évig tartó "kapcsolatom " volt.

Szeretnék ismerkedni srácokkal , és szeretnék valakit,akivel lehet közös jövőm...

Mostanában inkább csak itthon voltam,tanultam,semmi kimozdulás...Netes ismerkedés volt egy kettő,de nem tudtam eljutni a randiig,mert nem igazán preferálom az olyan ismerkedést....

Jövőhéten egy elitebb szilveszteri buliba megyek ,ahol várhatóan értelmesebb fiúk is lesznek és nagyon várom már, h ott legyek.

Szerintetek felesleges ekkora reményt táplálni,és csak én gondolom ezt túl?


2014. dec. 22. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Van rá elég nagy esély, hogy egy ilyen buliban megismerkedsz valakivel, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak, csak sosem lehet tudni, nem-e csak 1 éjszakára kellenél neki. Jól válaszd meg azt, kivel melegedsz össze jobban!
2014. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elitebb az még nem jelenti, hogy mind normális lesz. Győzike is felhúzza a zakót és mégsem lesz normális. A szilveszteri buli meg pont annyira udvarlós mint a netes. Magyarul ott is lesznek b*szni vágyó emberkék.
2014. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 manó1235 ***** válasza:
A legelső az legyen hogy érezd jól magad! :) Aztán meg majd jönnek a dolgok maguktól, persze érthető hogy szeretnél egy embert akivel egy húron pendülsz. :) Legyél vidám, beszélgess másokkal légy nyitott. :)
2014. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:

Ne gondold túl! Természetesen egy nagyon jó lehetőség ismerkedni, de egyáltalán nem biztos, hogy jobban bejön mint az internetes levelezések.

Gondolj bele, adott mondjuk 10-től egy 6-7 óra, ahol ha "elit" buli is isznak. Nem tudom hány száz fővel, de teljesen lényegtelen is, ennyi idő alatt kb 1 szimpatikus pasival lesz időd ismerkedni, aki a legjobbat fogja magából mutatni egész este. Elcsattan egy csók, és:

- Keresni fog holnap?

- A buli után vinne is fel magához mert szexelni akart csak?

- Kiderül van barátnője

- Megismered jobban és nem szimpatikus, ....

Ezernyi más apróság. Érezd jól magad, próbálj meg több sráccal dumálni, de ne gondolkodd túl, vedd lazán.

2014. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatra vágysz, akkor ne a szilveszteri buliba fektesd a reményed. Dugni vágyó részegekkel összejöhetsz 1 éjszakára, másra ne számíts.


Ha kapcsolatra vágysz 1 személlyel randizz, és csak célirányosan vele találkozz.

2014. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazatok van ! Abszolút nem vagyok nyitott a rövid távra.
2014. dec. 22. 19:55
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,egy kapcsolatra vágyok...de nem tudom,hol ismerkedhetnék.... az eddigi körömet "kiiktattam" az életemből..elegem volt a kétszínű emberekből.
2014. dec. 22. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

A legeslegjobban úgy járnál, ha egy ismerősöd mutatna be egy olyan barátjának akit ismer és nagyjából ismeri az elvárásaid férfi ügyben.

Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor az idő az úr és hogy mennyire ismered meg alatta. Persze rengeteg a jó színész manapság, látod mennyi hülye szappanopera megy a televízióban is. Van honnan lesni a fortélyokat.

2014. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

huha, hát volt eset,hogy barátnőim ismerősei próbáltak megismerni,de általában olyanok,akik nem komoly kapcsolatot akarnak,és csak egy lettem volna a sok közül...szóval ilyenek voltak.

Tudom,az idő az úr, türelem,türelem , tudom én :)

2014. dec. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!