Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác fehérneműs képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác fehérneműs képeket kér tőlem. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel épphogy elkezdtünk járni, szex még nem volt, nem vagyok az a fajta, de ő ilyen típusú képeket kér. Mikor közlöm vele, hogy nem akarom, mert egyszerűen nem engedi az értékrendem, meg az elveim, akkor mindig kiforgatja a szavaim, és úgy szerkeszti a helyzetet, hogy nekem legyen lelkiismeret furdalásom. Ez csak szerintem nem normális? Vagy velem van a hiba, és valóban én vagyok túl prűd és nem haladok a korral? (Bár véleményem szerint nem az aktuális trendektől függ az ilyesmi.)

23/L



2014. dec. 22. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldj neki, legalább valakinek lesz egy jó napja :)
2014. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak olyat illik amin pina is látszik,fehérneműs az olyan,semmilyen nagyon
2014. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aladar12 ***** válasza:
89%

küldj neki képeket a fehérneműidről. az végül is fehérneműs kép.

forgasd ki te is a szavait!!!!!

2014. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne küldj. Nem csak mert te döntöd el, neked mi fér bele, de bármikor vissza is élhet velük.
2014. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érti meg, akkor ez van. Ne engedj azért mert erőszakoskodik, vagy szándékosan bűntudatot kelt.

Ha szeretne megértene..

2014. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez nem fér bele, akkor ne küldj. Az meg elég hülye húzás tőle, hogy így reagál rá. Nem kellene erőltetnie.


Én sem küldenék ebben a helyzetben.

2014. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a strandon is pont ugyan annyi látszódik belőled, de tuti csak szexet akar hagyd őt
2014. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tölts le valahonnan ilyen fehérneműs képeket és küldd el neki. Akkor talán megnyugszik. Úgysem jönne rá, hogy nem te vagy a képen.
2014. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8

Szerinted a google képkereső mire való ?

2014. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy se tettem volna, csak tényleg kedvelem az illetőt és nem tudom, hogyan tovább. Mert elkergetni se akarom a "prűdségemmel".
2014. dec. 22. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!