Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró ez egy párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Zavaró egy párkapcsolatban az, hogy a jelenlegi barátnő neked nem engedi az anális szexet, viszont a korábbi kapcsolatában engedte? Jogos elvárás ilyenkor, hogy ebben a kapcsolatban is engedje?

2014. dec. 23. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azért van ez,mert abban a kapcsolatban nem nála volt a irányítás,ezért neki kellett a ff kedvében járnia,akkor is ha undorodik a dologtól és "engedményeket" tennie neki.

pont ezért választott következő alkalommal egy olyan pasit,aki nem tudja ennyire a hatalmába keríteni,sőt pont fordítva van inkább,ő szabja a feltételeket.

és nagyjából igen.

az üzenete az-te nem tudsz annyira fölém kerekedni,irányításod alá vonni,hogy behódoljak neked és megtegyem azt amit utálok.

de ha maradnak ugyanazzal a pasival idővel velük is ez van.

az első 1 évben simán benne vannak a popószexben,hogy megmutassák mekkora vad csajok.

aztán amikor kiderül,hogy már te is odavagy érte,megszeretted a csajt,akkor szankciók és szabályok kezdenek életbe lépni,vagyis máshoz kell menned ha női se-gglukat akarsz dugni néhanapján.

2014. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 24 éves lány vagyok, most 8 hónapja vagyok együtt a párommal. Ő nagyon szeretné kipróbálni az anális szexet, mert még sosem próbálta. Én viszont egyszer (egyetlen egyszer) a volt párommal igen. Akkor nem ő erőltette, hanem mindketten kíváncsiak voltunk, viszont nekem borzalmas volt. Elmondhatatlanul fájt, pedig használtunk síkosítót meg odafigyeltünk mindenre. Ezek után, hiába szeretem a mostani páromat ezerszer jobban, biztosan soha sem mennék ebbe bele, mert már tudom, hogy nekem az nem hogy nem jó, de még csak nem is elviselhető. Nem lehet, hogy a te barátnőd is hasonló helyzetben van?
2014. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
11%
nehogy már a barátnője mondja meg neki hogy, hova tegye,ő a férfi majd eldönti
2015. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Gondolkozz már! Van fogalmad arról, hogy az mennyire fájhat egy nőnek? És arról van fogalmad, hogy hány nőnek szakad fel a végbél nyílása, és vérzik ott, meg hány nőnek lesz anális szex után aranyere, meg széklettartási problémája? Ha análisan akarod, akkor keress egy prostit, akinek úgyis mind1, vagy egy homárt!
2015. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A kérdés nem rólam szól, csak elgondolkodtam ezen a dolgon.
2015. jan. 4. 19:10
 16/16 anonim ***** válasza:

Megbeszélni! Mellette, - ellene!

Szerintem anális ujjazással próbálkozz, (sikosítóval) az nagyon jó is tud lenni! Ha a régi srác türelmetlen, erőszakos volt lehet hogy kellemetlen élményei voltak a hátsókbejárattal! Ezt nehéz megváltoztatni!

Türelem, megbeszélés, és csak ujjal először.

Ha élvezi az ujjad, beengedi majd a kolbit is!

2015. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!