Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a karácsonyt, ti is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a karácsonyt, ti is?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 07:30
1 2
 1/14 BlackSword ***** válasza:
nem utálom, de most valahogy nincs sok karácsonyi hangulatom hozzá...
2014. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem utálom,viszont ugyan olyan nap mint a többi.
2014. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem utálom, de már nincs miért karácsonyozni. Sajnos minden évben egyre kevesebben vagyunk a családban is, hát ez van.
2014. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem utálom a karácsonyt, csak még egy olyan ünnep, ami arra van kitalálva, hogy akinek nincs párja (és sosem lehet, nekem pl. a külsőm miatt) az szenvedjen.
2014. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen ünnepekkel kapcsolatban azt utálom igazán, hogy ilyenkor van egy kollektív viselkedésforma, amit "illik" felvenni, most karácsonykor ez a kötelező mosolygás. Ugyan ez a szilveszterrel, olyankor meg bulizni kötelező, ha akarod, az ősellenségemmel, a Valentin nappal, akkor meg kötelező szerelmesnek lenni.

Gusztustalannak tartom, hogy ilyenkor fel kell venni egy kötelező mosolyt és jópofizni kell mindenkivel, ha pedig nem teszed, akkor meg kinéz a társaság.

2014. dec. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Katolikus plébános ***** válasza:
ÉN nem,
2014. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
gyűlölöm
2014. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Túlzás lenne azt mondani hogy utàlom,de most valahogy nincs karácsonyi hangulatom,s kedvem sincs az egész felhajtáshoz...Főleg nem karácsonyfát disziteni...Na meg rokonok látogatasaihoz, kérdéseihez...
2014. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 aladar12 ***** válasza:

nem utálom, közömbös. azt utálom, hogy nincs hó és hétágra süt a nap. annyira lenne most kedvem szánkózni, meg hógolyózni.

18/f

2014. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy utálom, egyedül töltöm a karácsonyt már évek óta és így boldog vagyok. :)

Nem függök másoktól és a véleményeiktől.

Azt amúgy nem értem, hogy miért kell ilyen "kötelező" családlátogatás egyeseknél. Ha szeretek valakit, akkor ahhoz szívesen megyek, ha meg nem kedvelem akkor meg eszembe se jutna odamenni meg jópofizni vele. Véletlenül, ha összefutnék egy nem kedvelt családtaggal vagy ismerőssel akkor köszönök neki és ennyivel el van intézve a dolog.

Túlbonyolítjátok a saját életeket mások véleménye és elvárt normáik miatt, ahelyett, hogy inkább magatoknak akarnátok megfelelni.

2014. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!