Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt mondják bejön nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják bejön nekik a kis mell, azoknak ez is bejön?

Figyelt kérdés

Mert ez a kis mell:

[link]

[link]


2014. dec. 24. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ez a kis mell, de ez is bejön.
2014. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Um.. Talán ez már nekem túl pici, de az ágyban legkevésbé érdekel, hogy mekkora( najó, azért egy picit mégis), az a lányeg hogy jól el lehessen vele játszani
2014. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez is.
2014. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
max nem lenne mellszex. :D
2014. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha mellette jól néz ki a nő akkor igen ez is bejön.
2014. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát mellszex nálam sem lenne, mert az elsőre hasonlítok leginkább.
2014. dec. 24. 09:45
 7/14 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Az én barátnőmnek is kicsik a mellei, és szeretem, a kráterjeivel együtt.
2014. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem ennyire kicsi már nem.
2014. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

bejönni senkinek nem jön be az ilyen, DE ezerszer jobb mint lógós fonnyadék. szóval nem is jön be de soha nem taszító. magyarán 50%os mell. 5/10pontos, stb.

de ha 1 lánynak szép feje, ajka, szeme, haja van. vagy ebböl legalább 3 ak hol foglalkozunk a mellel? nagyon ritkán.

2014. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőmnek is pontosan akkorák, mint az első képen szereplő hölgynek.

Én azt mondom, hogy ez legyen a legnagyobb baj. :)

Nekünk annyi gondunk volt vele, hogy a párom szégyenlősebb, visszahuzodóbb, picit szégyelte, hogy pici neki. De neki én voltam az első, ami ugyancsak közre játszott. Ma már igy 5 ev után nincsenek ilyen gondok és a mai napig imádom a cicijeit. :)

2014. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!