Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha így viselkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha így viselkedtek egy lánnyal, csak szexre kell nektek?

Figyelt kérdés

18 éves szűz lány vagyok. Megismerkedtem egy 22 éves fiúval. Eddig háromszor taliztunk, volt csók is. Facebookon is elbeszélgettünk, haverjainak mondta, hogy össze akar velem jönni, meg nekem is felemlítette, de megbeszéltük, hogy várunk. Aztán tegnap rám írt és felvetődött a szex dolog. Mármint utalgatott rá, hogy én mikor szeretném megtenni, meg stb. Mondtam hogy majd ha megtaláltam a megfelelő személyt. Erre írta, hogy megértette. Én írtam neki hogy kicsit úgy érzem hogy csak arra kellek.. Ő írta, hogy nem!

Attól, hogy egyszer így finoman felhozta a témát, akarhat mást szexen kívül?


2014. dec. 24. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fúj, mocskos perverz disznó, megemlítette a szexet!
2014. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarlak kiabranditani, de a ferfi a notol egesz eleten at sem akar mast, csak szexet. Ugyanis minden mast elo tud maganak teremteni...
2014. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy akarhat mást. Attól, hogy valaki mondjuk szeret arról beszélni még akarhat hosszú kapcsolatot.
2014. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül :D csak kiváncsi volt hogy te hogy állsz ezzel a témával :D mivel egy ez olyan dolog amit ketten csinálnak így jó ha tudod hogy áll valaki ebben a témában :D de azért ne legyél naiv aki udvarol az dugni akar :) de nem biztos hogy csak azt akarja tőled :)
2014. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer finoman felhozta, az még talán nem jelent rosszat. De ezt neked kell érezned.
2014. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerintem azért ne beszélj mindenki nevében.
2014. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Miert szerinted egy ferfi mit akarhat meg egy notol, amit mastol/onmagatol nem kapaht meg?
2014. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
7. De ennyi erővel szexet se akarhat, mert annak a célja az elélvezés, és azt is tudja magának produkálni (FAP FAP FAP)
2014. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rékcsi ***** válasza:
Kedves 2-es! A gyengédséget, a szerelmet, a családot meg tudja teremteni nő nélkül?
2014. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7 Hát én például többek közt szeretet, társat, családot szeretnék egy nőtől/a barátnőmtől.


Persze tudom, hogy vannak akiknek ilyenekre nincs igénye, mert az milyen ciki már.

2014. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!