Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy lezártam a "régi" szerelmem, de magam is tudom hogy nem teljesen. Mármint úgy az esetek többségében nem jut eszembe, este már nem álmodok vele mint régen, és ha csajról képzelődöm se nagyon van már benne.


Illetve már nem tudok képzelődni, mert "nem tudom" elképzelni hogy csak bármi legyen köztünk.


Egy dolgot tudok biztosan, az az hogy köztünk már nem lesz semmi. Nem is voltunk egy pár, csak érzelmileg kötődtünk egymáshoz.


Én nagyon nagyon nagyon szerettem és leginkább azért mert habár sok lány odavolt értem de ő egész máshogy szeretett. És ha őt nem ismerném azt se tudnám milyen ha egy lánynak csillog a szeme.


És habár ez egy régóta fennálló sztori, most kb egy éve van az hogy szinte eszembe se jut, ugyanakkor talán karácsony miatt most szintén elkönnyeztem magam.


Igazából tőle soha semmit nem kaptam, vagiys igen párszor puszit, de összességében amit tőle kaptam sokkal több volt mint bármi együttvéve.


És ő egy olyan igazi number1 nem csak az én szememben hanem másokéban is, és habár én nem vagyok jó pasi, ő mégis anno máshogy vélekedett rólam. És lehet hogy őt kizárom az életemből, és olyan leszek érzelmileg mint egy fa, de kötődni egyedül csak hozzá tudok.


De én ezt már teljesen feldolgoztam - mármint hogy annyi - amit magában elég nehéz volt, sőt ez volt a legnehezebb, elengedni de megtettem. Viszont ha máshogy nem is de karácsonykor mindig eszembe jut és nem is akárhogyan. Behúzom magam a szobámba és szinte hozzám se lehet nagyon szólni mert egyáltalán nem vagyok itt agyilag.


IGazából azt nem értem hogy egy évig ki tudom magam kapcsolni, viszont maximum 1 év, ilyenkor ugyanúgy összetörök legalább pár napig és ez nem jó.


Mert ismerkedés szinte nulla érdeklődés hiányában, nekem ő volt az egyetlen aki megmozgat bármilyen értelemben.


De egyébként az év többi részében szoktam párokat is látni és hát nem az hogy nem érzem magam rosszul de elég jól ahhoz képest mint régen. És az se zavar már de ez az ünnep ez nagyon. Miért hiányzik ennyire?


2014. dec. 24. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Eskuszom..olvasni szomoru volt ಥ_ಥ
2014. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahammm hát kérdező akkor örülj hogy volt egy ilyen ,, háá barátnőd azt hiszem. Legalább vannak szép emlékeid érzéseid,, ez meg semmi, néha visszaemlékezek ennyi, mit miért hiányzik..


azért amit 1 oldalon keresztül írtál. haaahaaa,, ne aggódj kérdező, ez lehetne 100-szor rosszabb is

2014. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
O is szeretett tegd vagy ez inkabb csak platoi volt?
2014. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát az hogy ezt mi követte az egy egészen más kérdés, azt nem írom ide le, a kérdésben minden információ benne van ami úgy nagyjából passzol.


Nagyon sok minden "fekete folt" lehet, az hogy én ezt hogy éltem át, vagy mi lett ennek a vége vagy miért lett így, de az nem lényeges a kérdés szempontjából.


Furcsa ezt hallani de a legfontosabb személy midnenki életében a családja, de ő... überelte az egészet együttvéve.


Ha most bárki azt kérdezné, hogy leléphetnék vele de soha nem találkozhatnék senki mással a családomból vagy a rokonságomból akkor is gondolkodás nélkül mennék is.

2014. dec. 24. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Mostanság szoktatok beszélni? Hogy lett vége az egésznek? Veszekedès/vita vagy szép lassan eltávolódtatok egymástól?
2014. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez kicsit hosszabb sztori, így szavakban inkább nem írom le, mert félreértés lesz belőle.


ennek már mondhatni vége, ő elköltözött Pestre én is ott élek már mondjuk részben, de elég nagy város, lehetetlen hogy összefutnánk.


meg már futottunk össze - buszon - semmivel nem voltunk előrébb, sőt... inkább a kölcsönös csalódás érződött mindkettőnkön. Egyikünk se bízik a másikban, így pedig nem lehet semmit sem csinálni.


hülye lennék ha erre bármi esély lenne mert nincs.

2014. dec. 25. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!