Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor rám néz miért nem mosolyog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor rám néz miért nem mosolyog?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, de nem értem mostanában miért nem néz rám mikor mosolyog, már nagyon zavar. Mikor beszélgetünk mindig oldalra fordítja egy kicsit a fejét úgy mosolyog vagy megfordul és mire visszanéz már megint komoly a feje, de láttam a kirakat tükröződése miatt, hogy mosolygott még háttal állt.


Mielőtt jönnének a vicces megjegyzések, tudom, hogy nem rajtam van valami, mert csak 1-2 hónapja csinálja ezt.


2014. dec. 25. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
skizo lett
2014. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bejön neki a barátnőd
2014. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban furcsa a barátod.

Szerintem nem akarja azt, hogy esetleg belezúgjál.

Próbálja azt mutatni, hogy nem érzi magát teljesen jól veled és ezzel távol tartani téged.

2014. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elkezdtél neki tetszeni és tök zavarban van. Tuti, hogy ilyesmi van a dologban!

A fogai jók?

25L

2014. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!