Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható alkat egy lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható alkat egy lánynál? Vagy nagyon lelombozó?

Figyelt kérdés
A problémám az alkatommal lenne. Hízásra hajlamos vagyok, ami annyira nem is lenne még baj mert formában tartom magam és a büszkeségemből adódóan nem engedem meg hogy több felesleg felszaladjon. Csak az a baj, hogy bármennyire is szeretnék vékony derekat és szélesebb csípőt, egyszerűen nem ilyen az alkatom és ennélfogva bármennyire is próbálok ellene tenni csúnyának és formátlannak tartom magam. Már kezdek belenyugodni hogy úgy festek mint egy oszlop, amiben semmilyen nőies forma nincs, viszont elkeserítő amikor látom milyen nők kellenek minden férfinak... nagyon kiábrándító? Taszító számotokra ez az alkat fiúk?

2014. dec. 25. 22:45
 1/8 anonim válasza:
Dehogyis,ne aggódj.
2014. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom ez még mindig jobb mint az NDK-s úszónők testalkata...
2014. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy kép jó volna a véleményhez!!
2014. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. mindenki hízásra hajlamos, aki nem mozog naponta 1-2 órát. Ép testben ép lélek. A testesebb, kevésbé szép lányoknak jellemzően a személyiségük is problémásabb. Mivel kevesebb elismerést kapnak környezetüktől, így kevésbé érzik jól magukat a bőrükben, irigyek szoktak lenni mások boldogságára.


Két választásod van, tehetsz azért hogy formába hozd magadat azzal, hogy a mozgást beépíted mindennapi életedbe, pár hónap után a mozgást és saját külsődet is élvezni fogod, és akkor hirtelen szép lesz a világ, vagy pedig kompromisszumként beérheted egy nyomibb sráccal, nyomibb baráti társasággal, de akkor sosem leszel igazán boldog.

2014. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani. ha figyelsz magadra, feltételezem nem is vagy 100 kilós zsírdisznó, még ha nem nézel ki épp fehérneműmodellnek. plusz nem csak a test van, az arcod szép legalább?
2014. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan aki úgy nyafog hogy közben semmit nem tesz és a tv előtt tömi magát a fenekét növesztve!

Nem tudom, hogy az arcom szép e, leginkább átlagos

2014. dec. 25. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi probléma az alakoddal egy csinos nő vagy! és nem vagy le lombozó!!
2014. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy butasag 1 bizonyos idealhoz merned magad, ettol fuggetlenul egy csomo sracnak bejohet a Te alakod. A genetika nagyon sok mindent befolyasol, en fiukent hiaba edzek nem tudom elerni hogy a derekamnal ne maradjon nemi zsir. Nagyon szeretnek olyan vekony izmos derekat mint a szalkas alkatu fiuk de nem megy. Es? Ettol meg nem vagyok kevesebb es van akinek tetszeni fog. Ne emeszd magad. Taszitonak meg egyaltalan nem neveznem az ilyen aprocska dolgot. Egy kep sokat segitene de szerintem nincs gond :)
2014. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!