Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak minden esetben elmondják egy nőnek, ha szeretik?

Figyelt kérdés
Ez lehet, hogy furán hangzik, de van egy srác, aki miatt egyszerűen nem tudom miért, de nem tudok nyugodt lenni. Már nem beszélünk. Nem szokott keresni. Mondjuk én kértem, hogy ne beszéljünk. Tegnap ráírtam, hogy boldog karácsonyt kívánjak, válaszolt is, de aztán egy üzenetre sokáig nem jött válasz, én meg megsértődtem, utána ő mentegetőzött, hogy vendégeik voltak stb. én meg bunkó voltam, és utána már nem válaszolt a bocsánatkérésemre sem. Az elmúlt egy hónapban nem beszélgettünk, mert megkértem rá..kicsit rosszul is esett, hogy ilyen hamar beletörődött..Nem tudom, valahogy úgy érzem, hogy szeret engem..de igazából sose mondta..nagyon hiányzik, de nem akarom zaklatni..csak nem tudom valahogy elfogadni ezt a helyzetet. Az előzményekről még annyit, hogy nem volt köztünk semmi, és korábban hónapokon át ő keresett mindig, én szerettem volna vele járni, ezt ő is tudta, de ő azt mondta csak barátságot akar, én ebbe bele is törődtem, és találkozgattam másokkal is. Én tegnap is elmondtam neki, hogy nagyon fontos nekem..Ha nem mondja, akkor én nem vagyok az neki? Van olyan, hogy egy férfi nem mondja meg egy nőnek mondjuk büszkeségből, v. ilyesmi? Még annyit, hogy van egy web-oldalam, amit tudom, hogy mindig megnéz, mert látom honnan nyitják meg és ő egy kis településen lakik..Miért csinálja ezt valaki, hogy olvassa, megnézi, amit írok, de velem nem hajlandó kommunikálni normálisan..?

2014. dec. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd legközelebb hogy ő írjon rád, hagyd hogy ő legyen a domináns! igen, a fiúk nehezebben mutatják ki érzéseiket, akár szerelemről akár barátságról van szó, tehát itt megint az idővel hozakodnék elő


légy türelmes és minden rendeződik majd!:)

2014. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem értem a problémád...

Megkérted h ne beszéljen veled, ő betarta ezt. Mit akarsz akkor ?

2014. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven előfordulnak olyan esetek, hogy a pasik nem mondják el, ahogyan persze nőknél is van ilyen...

Vagy kérdezz rá kerek-perec, vagy várjál és tényleg bízd az időre is a srácra. Csak akkor ne legyél vele bunkó, hanem beszélgess vele normálisan, ismerkedj továbbra is, stb.

2014. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, és kimaradt, hogy ne a fiút hibáztasd, hogy nem keres, mivel te kérted őt meg rá, ez nem azt jelenti, hogy lemondott rólad, hanem azt, hogy értelmes és betartja a kérésedet. Ha bánod már, akkor írd meg neki, valld be, hogy nem gondolod már komolyan, hogy nem kéne téged keresnie.

#3 voltam

2014. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te kérted, hogy ne beszéljetek...
2014. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én kértem, hogy ne beszéljünk, mert hónapokon át vártam, hogy elmondja végre, hogy mit érez irántam..De mivel ez nem történt meg és már nem bírtam tovább a dolgot, ezért kértem meg erre. De persze így se jó, mert nagyon hiányzik nekem..:(

Nem vagyok amúgy egy túl türelmes ember, de vele nagyon türelmes voltam..És hagytam, hogy ő legyen a domináns, mert írtam, hogy hónapokon át tartott ez a dolog és legtöbbször ő keresett engem..Csak tanácstalan vagyok, mert félek, hogy el fogom veszíteni..:(

2014. dec. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!