Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani erotikus chat oldalt?

Figyelt kérdés
Olyan oldalra gondolok, ahol "amatőrök" csetelhetnek egymással erotikus témákról, egymást húzhatják, együtt játszhatnak, de webkamera nélkül. Azaz nem ilyen fizetős profi webkamerás, csetes oldalra gondolok. Nem párkapcsolatot, nem alkalmi partnert keresek, csak egy szingli lány vagyok, szeretek szexcsetelni, izgatnak az erotikus szövegek.

2014. dec. 25. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex
2014. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég ha kiírod a korodat és hogy lány vagy na meg hogy milyen téma (jelen esetben szexchat) és lesz jelentkező webkamera nélkül
2014. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem ezen az oldalon képzelek el hasonlót, meg itt annyira nem is lehet, azt gondoltam, h esetleg van vmi ilyesmi oldal.
2014. dec. 26. 00:06
 4/4 anonim válasza:
Írj nekem!
2015. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!