Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Segitenetek?

Figyelt kérdés
Ha egy lany oda menne hozzatok, es beszelgetni akarna veletek, mit szeretnetek, vagy mit varnatok el hogy mit mondjon/kerdezzen? Elvarjatok hogy mosolyogjon nem? Es mi idegesitene? Kort is irjatok :)
2014. dec. 26. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerdezzen teljesen veletlen szeruen, nem ugy ahogy elvarnam tole. A mosoly az nem foltetlen kell, de ne legyen bus. Az idegesitene ha bunko lenne. F/16
2014. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak orulnek ha oda jonne leszarnam mitcsinal mond stb csak mar hianyzik egy lany tarsasaga 17/f
2014. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyen természetes, őszinte, főleg ha tőlem is ezt várja el.

Egyébként pedig jobban örülnénk neki, ha ez gyakrabban előfordulna, mint azt ti, lányok gondoljátok. Gyávábbak

vagyunk annál, mint amink mutatjuk magunkat /vagy legalább is próbáljuk/.

2014. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A téma majd kialakulnak. Imádom ha egy szép lány mosolyog :D szóval nálam az + lenne (de csak akkor ha nem erőltetett).

18/F

2014. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában én szoktam oda menni csajokhoz beszélgetni. Annyi a különbség, hogy én gyakran tényleg csak beszélgetni akarok.

Érdekes dolog másokat megismerni és az életükbe be pillantani.

Hogy mit várok el? Aktív beszélgetést(ahol ő is és én is egyformán részt veszünk, nem csak monológ van) és persze őszinteséget. Ami meg még alapabb dolog, hogy akkor velem foglalkozzon és ne más dolgokkal. Kb ennyi, semmi érdekeset nem vár el az ember ilyenkor még.

2014. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!