Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 honapot varni egy ferfire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 honapot varni egy ferfire? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Nem fogom latni jovo ev augusztusaig. Most probalkozott nalam, de nem mertem neki eselyt adni. Legkozelebb pedig augusztusban lesz lehetosegem beszelni vele. Ti varnatok, csajok? Mit gondoltok?
2014. dec. 26. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak fél évet ültem és megvártak!
2014. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alatt a 8 hónap alatt 100x jobb férfiak is jöhetnek, de te kizárnád őket egy kétes ígéret miatt?
2014. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni !
2014. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónapot tudod kivárni bárkire is. kilépsz az utcára, és egy nemnormális rolleres elcsap téged. meg kell ragadni a pillanatot.
2014. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd eldől.


Ha jön jobb, akkor gyere össze vele, ne szalaszd el, viszont ha 8 hónap alatt nem találsz jobbat, mint az adott srác, akkor minden happy


19/L

2014. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!