Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek az mennyire baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az mennyire baj, ha amikor mondjátok a b. nőtöknek, hogy szép, gyönyörű etc. Akkor ő azt mondja hogy nem? Vagy az ilyen hasonló válaszaink, nekünk, lányoknak?!

Figyelt kérdés
Mármint, hogy nem azt mondja, hogy köszi, hanem azt hogy nem is. :)
2014. dec. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem jön be ez az álszerénység.
2014. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem ha hazudik a pasim
2014. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fárasztó
2014. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mondja. Mondhatja aranyosan, ami tetszhet mondjuk, de ha flegmán mondja az nem tetszik. Megpróbálom meggyőzni és úgy intézem, hogy enyém legyen az utolsó szó, például miután mondtam neki, hogy szép, azonnal megcsókolom. :)
2014. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig nem zavaró, de mivel én amúgy sem szoktam bókolni, így hamar ráhagynám inkább a dolgot. Mondjuk részben megérteném, mert én is hasonlóképpen kezeltem mindig, amikor nekem akart valaki ilyen módon hízelegni, bár én többnyire letudom egy "ahha, oké"-val.
2014. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. dec. 26. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer csak nem mondom többet, mert minek. Ami miatt azt hiszi nem gondolom annak és lecserél...
2014. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan lány vagyok, de szerintem nagyon idegesítő lehet. Kicsit eltúlozva, de ha ezt mondod, nem hiszel a barátodnak , pedig a bizalom a párkapcsolat egyik alapja. Persze nem kell rávágni hogy igen, tudom, de egy köszi, de aranyos vagy bőven elég és nem lesz kínos a helyzet.
2014. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem tartom magam szépnek, de mégse mondanám, hogy "hülye vagy, nem."


Ha dicséretet kap valaki, azt el kell fogadni. Ezzel a saját önbecsülés is fejlődik...


19/L

2014. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!