Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmagyarázhatatlan vágyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázhatatlan vágyat érzek arr, hogy teherbe essek. Miért?

Figyelt kérdés
17 éves gimnazist lány vagyok, és már egy olyan fél éve késznek érzem magam az anyaságra. Nem tudom miért és honna jött, de ez az érzés van bennem egy ideje.
2014. dec. 26. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne,ne,nee! Isten Ments,nem kell több tini anyuka!

Én is vágyok egy babára,de 18 évesen nem szülök a semmire,tarts ki Te is. Nem kell csatlakozni a sok agyatlan terhes tini mellé :)

2014. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem nézed az Éjjel Nappal Butapestet?
2014. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj neem, nem akarok teherbe esni.:D Csak valamiért anyuka akarok lenni és nem tudom miért. Nem lehet valami hormonális dolog? Vagy azért van ez, mert lelkileg elég érettnek érzem magam?

Nem nézek kereskedelmi tévét.:)

2014. dec. 26. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak azt nézzük, ez a világ legtermészetesebb dolga, hiszen testileg megérettél a dologra. A nemi vágy sem örömszerzés céljából van bennünk... csak sokakban eltorzul ez az alapvető ösztön. Nyugodj meg, teljesen egészséges vagy. :)
2014. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem dolgoznak a hormonok. :)

16 évesen én is nagyon szerettem volna babát. Most 20-on éves vagyok. Amint olyanok lesznek a körülmények (munka, pár) jöhet a baba. ;)

(első pasim 21 évesen volt)

2014. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!