Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kérdés! Van akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Van akinek bejönnek a visszafogott, halgatag passzív fiúk?

Figyelt kérdés
Sajnos elég gátlásos vagyok! Nem igazán szeretek beszélni, inkább hallgatom, hogy más mit mond. A humorérzékemmel nincs baj. Az embereket könnyen megértem és szinte minden téma érdekel, amit más mond. Gondoskodó típusnak tartom magam és mások is. Mégsem volt még egy rendes kapcsolatom sem, pedig jó lenne már találni valakit..

2014. dec. 27. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én pont ilyen vagyok, csak aktív :D
2014. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Hát, én csak bizonyos dolgokra "használom" a srácokat, kapcsolatra biztos hogy csak csaj kéne.

De ha bele gondolok, biztos van, aki egy ilyen sráccal akar járni. Mondjuk azt nem tudom milyen a homo férfi kapcsolatok megítélése, hiszen én csak az ágyamba engedek pasit, azt is csak amíg megdugom, és nem tartozik másra ez, szóval engem nem érint a megítélés.

De biztos vagyok benne, ha van bántó szó vagy mondat, a magadfajta jobban magára veszi.

2014. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 bocs, de pont mindenki lesz4rja, hogy te mennyire használod ki a srácokat, ezzel nem büszkélkedni kéne, hanem szégyellni, hogy egy gyáva alak vagy!

Amúgy pedig ha kettesben vagyunk, látom rajtad, hogy jó ember vagy, vicces, okos, és rábírlak, hogy te is beszélj, mesélj magadról, akkor semmi gáz nincsen

De neked is nyitnod kell azért. Ha nagyon gátlásos vagy, akkor azt meg kell tanulnod kicsit levetkőzni, mert mint írtad is, nehezen találsz magadnak párt.

2014. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ftf1983 ***** válasza:
Érdekes hangzik. Szívesen megismernélek
2014. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eleinte én is nehezen nyílok meg, de szeretek beszélgetni/beszélni. :) Ha gondolod írj.

21/f

2014. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondat az utolsó mondatod volt :) Szerintem az a gond, hogy senki nem mutatta még meg, hogy milyen egy rendes kapcsolat. Szerintem akkor kevésbé lennél gátlásos és könnyebben tudnál nyitni a világ felé. Legalábbis én ilyen voltam. Nagyon sokat változtam az első kapcsolatom után (persze a változás jó és rossz tulajdonságokat is a felszínre hozott), és nagyon nem bántam meg. :) De amúgy ha a valódi személyiséged is ilyen, az sem baj. :D Én kedvelem az ilyen srácokat :)

18/F

2014. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. :) A családtagjaim meg a közeli barátaim tudják, hogy milyen bolond vagyok igazából. :D Csak nekem gyakran kell egy kis magány, hogy csend legyen körülöttem és nyugodtan gondolkodhassak. Meg a tömeget sem szeretem, hacsak nem olyanok vannak körülöttem akiket ismerek.
2014. dec. 28. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó hallani hogy vannak még ilyen melegek! Én is pont ilyen vagyok, nagyon szimpatikus vagy :) csak én uni, bár a jelenlegi kapcsolatomban aktív. Szóval ne aggódj, nem vagyunk sokan de nem reménytelen a helyzet, biztosan találsz majd egy rendes srácot. :)

19/F

2014. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!