Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen életetek szerelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen életetek szerelme? Miben több, mint más lányok/fiúk? Mitől különleges?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Ő. Remélem mindenki felismeri.
2014. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennél komolyabb és bővebb válaszra számítottam :)
2014. dec. 28. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem azért másabb, mert egyszerűen nem tudom elképzelni az életemet mással. minden egyes apró, talán jelentéktelen élethelyzetben is őt látom magam előtt, vele képzelem el, ha valami vicceset/érdekeset látok, rögtön az jut eszembe, hogy ezt neki is látnia kellene/el fogom mondani neki, bármikor rágondolok, nyugodt leszek, már csak az, hogy Ő létezik, boldogságot okoz, valami olyan különleges "kapcsolódást" érzek iránta, mint senki más felé, vagyis átérzem, amit ő érez, fáj, ami neki fáj, mindenét szeretem, a gondolatait, álmait, még a rossz dolgokat is benne, szeretem, ahogy megérint, ölel, csókol, erőt ad és biztonságot. hogy mitől különleges? lehet, hogy másnak nem az, csak egy egyszerű fiú, de nekem ő a csoda, egyszerűen azért, mert ő az, a csillogó szemeivel, mosolyával, illatával. remélem ennyi elég :)
2014. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kinézetre nincs két egyforma, így ő is egyedi - és számomra a leghelyesebb. Sötétbarna haja és szemei vannak, olyan szép! *-* Ja és egyszerűen csodálatos hangja van: megnyugtató, mély, olyan kedvességet sugárzó.

Belsőre azért különleges, mert ő valóban, ténylegesen lesz*rja a társadalom véleményét - nem az a "hú, én tök laza vagyok, nem érdekel, ha nem tetszik a hajam, de amúgy hé, mit is mondott az a srác/lány rólam a hátam mögött?"

Mobiltelefonja pl. nincs, pedig kocka, csak ő ugye PC-n tolja szinte egész nap. xD Attól függetlenül, hogy a szobájában éli az életét, ahol játszik, és csak néhány kivételes emberrel beszél(család, legjobb barát), mégis mindenről lehet vele beszélgetni. Nagyon otthon van az aktuális hírekben, intelligens - még sosem tudtam neki olyat mondani, amihez nem tudott hozzászokni. Mivel zárkózott típus, neki sem volt még senkije, és még szűz - mégsem sír gyakorin, mint a 20 éves barátnőmentes férfiak nagy része, hanem őt akkor is ki kell érdemelni. A lánynak. Nincs benne semmiféle needy-ség, de ha megkedvel, akkor nagyon aranyos, kedves, érdeklődő tud lenni. Minden egyes vele töltött pillanat boldogság, még akkor is, ha közben tudom, hogy nem függ semmiben sem a beszélgetőpartnerétől. Pedig nagyon jó lenne vele... <3


19/L

2014. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és azt akartam írni, hogy még nem tudtam neki olyat mondani, amihez ne tudott volna hozzászólni
2014. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!