Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még egyáltalán nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még egyáltalán nem jött meg soha, és még szűz vagyok de le fogok feküdni a barátommal lehetek terhes?

Figyelt kérdés
sok oldalon olvastam hogy nem lehetek terhes de volt olyan is ahol azt irták hogy lehetek

2014. dec. 28. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg(eddig soha) addig óvszer nélkül nyugodtan, nem lehetsz
2014. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért ugye a Pampers már nincs rajtad?
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, mert attól, hogy még nem jött meg, lehet, hogy pont most indul el egy petesejt az útjára. Olvass el egy szakkönyvet, abban is ezt fogják írni.
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedvesem ha nem vagy 14 év alatt és még nem jőtt meg akkor már ideje lenne nögyogyászhoz menni hogy nincs e baj esetleg. Köszike puszilak
2014. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz. Lehet hogy pont előtte volt peteérésed, vagy az aktus miatt lesz spontán peteérés. Ne rizikózz. És tényleg, hány éves vagy? 14-16 környékén én már mennék dokihoz.
2014. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg míg meg lesz neked is, mondjuk ha még nincs meg, nem lehetsz olyan nagy lány.
2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!