Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pliku kérdése:

Lányok! Szerintetek milyen a hasam? (kép)

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok,női szemmel milyen a hasam.Én ugye másképp látom magam, mint amilyen valójában.Tudom, nem egy kockahas, meg nem vagyok egy izomtibor, egy hónapja kezdtem el edezeni.SZóval a lényeg:Női szemmel milyen a hasam?Ugye nem vagyok túl girnyó?

[link]

16/f



2014. dec. 28. 20:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A cuccos véletlenül kandikált ki a nadrágból :D AMúgy nehogy ilyen pózolós hülyegyerek pávának nézzetek, távol áll az tőlem,csak kiváncsi voltam.
2014. dec. 28. 20:49
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is a nacidat néztem:D

A hasad na ja elmegy:)

2014. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hasizmozz de elmegy
2014. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát rá fér még egy kis edzés.
2014. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem meg pont jó, nekem pont az esetem. A kigyúrtabbak nekem már nem jönnek be.
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Veritek itt magatokat, hogy eddzen meg stb. kíváncsi lennék rátok, hogy néztek ki. Na az offoláson tól, szerintem okés egyáltalán nem nagy minden rendben van vele. Úgy is nősz még sokat változik a tested, csak arra figyel oda h sokkal nagyobbra ne növeszd! :)
2014. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!