Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Amikor meglátom nem tudom mit csináljak hova menjek zavarba vagyok egy szóval.almodtam már vele amikor ra gondolok mosolygok mint egy őrült kiszinezem a szituációkat amiket együtt eltünk meg szerelmes volnek???!

2014. dec. 28. 21:36
 1/7 [emese] válasza:
Az az igazság, hogy én is így vagyok most ezzel. Személyesen is ismered, vagy csak látásból?
2014. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg csak rajongas sztem
2014. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerem osztalytarsam és 0-24 ig ra gondolok:Ddd
2014. dec. 28. 21:55
 4/7 anonim válasza:
lany vagy vagy fiu?
2014. dec. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 [emese] válasza:
Hú akkor szerintem tényleg szerelmes vagy belé... Persze nem vagyok egy nagy szakértő az ilyenekben szóval...xD
2014. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lany vagyok
2014. dec. 29. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
egyelőre ez még betudható ilyen rajongás félének de ha majd hónapok után is ugyanígy érzel na akkor lehet azt mondani hogy szereted :)
2014. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!