Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi, irjatok hosszú első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi, irjatok hosszú első csókos és szexes történeteket! :@ (? )

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
lány vagy?
2014. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
van erre külön weboldal, ne nyaggass minket
2014. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
ebből írsz majd dolgozatot?
2014. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Dugunk?

Aha.

Akkor dugung.

2014. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiuu vagyok
2014. dec. 28. 22:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég normálisan kértem miert nem lehetnormális választ adni?? Ha nem tudsz akkor meg ne irogass haezontalan hulye 'válaszokat'
2014. dec. 28. 22:04
 7/8 AlistarFake válasza:

Na oké! Nem hülyeséget írok, csak hogy legyen normális válasz!

Én 17 voltam amikor megismertem egy lányt! ODAVOLTAM ÉRTE!

Egy gimibe jártunk és nagy beszélő viszonyban voltunk!

Én persze mint egy hülye csak égettem magam előtte:pl. csak mert egyszer amikor elestem nevetett elkezdtem előtte egyfolytában elesni! Nagyon ciki volt! :P

De mindig volt köztünk valami!

Nehezen kiböktem:, hogy "nincs- e kedved eljönni velem moziba" Megnéztünk egy jó filmet majd hazakísértem egy csókkal akartam zárni, de ő megpofozott!

Sokáig úgy gondoltam nem jövök be neki majd megbeszéltük, hogy ő csak megijedt azért adott egy maflást!

Majd elvittem kajálni egy jót és akkor már valami komoly történt, megkérdezte mi a véleményem róla! Én pedig kidadogtam, hogy hát nagyon szép vagy... nekem az ilyen lányok jönnek be.... ahhhhh..... csókolj meg! NA EZ AZTÁN A LEGCIKIBB MIND KÖZÜL!

2014. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AlistarFake válasza:
Direkt ennyit írtam nem akarom égetni nagyon magam, ha érdekel tovább akkor leírom privátba!
2014. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!