Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeztek? Kép lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeztek? Kép lent

Figyelt kérdés

Szeretnék már egy barátnőt,nagyon vágyok rá,de nincs semmi önbizalmam.

Nem tudom elképzelni sem,hogy nekem egy kalcsolatom van...

Szerinted?


[link]



2014. dec. 29. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Egy kis sport tényleg nem ártana.

Meg ezek rendszergazda ruhák sem jönnek be a csajoknak.

Önbizalom, elszántság kérdése is a dolog.

Pl hogy kitartóan sportolsz azért, hogy később legyen punci. :D

2014. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
meg a modorodon is javíthatnál. légy férfi! a lányok az önbizalommal teli pasikra buknak. nem kell bunkónak lenned, csak légy biztos a dolgodban. amúgy meg alakíts ki egy stílust, ami illik hozzád, mert most elég jellegtelen vagy :/ új haj, válogasd a ruháid, olyat válassz, ami passzol hozzád, ILLAT (kimondhatatlanul fontos, hidd el nekem), legyél mindig ápolt!
2014. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mert szerinted nem vagyok ápolt??

Köszi.

Te is elhuzhatsz a kérdésemtől-.-

2014. dec. 29. 18:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket. Máskor jön a duma, hogy nincs olyan hogy ronda meg mindenki szép valahogy meg ilyenek... Most meg egy átlag srácot szarráfikáztok csak mert nem vizilabdázó teste van, kalandor-arccal (Indiana Jones)
2014. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mondtam én egy szóval is, hogy nem vagy ápolt? -.-

már nem azért, de normálisan válaszoltam, nem becsméreltelek vagy akármi, hanem igyekeztem hasznos tanácsot adni. rajtad múlik, hogy megfogadod-e vagy sem. de a modoroddal nagyon nagy baj van... ha ezen nem változtatsz, akkor nyugodj meg, nem lesz barátnőd belátható időn belül, vagy ha lesz is, gyorsan otthagy, ha rájön milyen vagy. (mindenkit elküldesz, ha nem tetszik, amit ír).

2014. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!