Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az, aki figyelmet fordítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki figyelmet fordítana egy ilyen lányra? 22/L

Figyelt kérdés
Elsősorban nem feltétlen kapcsolatot szeretnék, csak egyszerűen kíváncsi vagyok ki az akinek felkelteném a figyelmét. Gondoltam megpróbálom a lehetetlent, bár nem szeretek itt így elsőre bármit is elárulni magamról, de akárhogy is titkolnám előbb utóbb úgyis kiderülne milyen vagyok valójában. Szóval én egy eléggé zárkózott, visszafogott lány vagyok. Nehezen teremtek kapcsolatot másokkal, de aki türelmes hozzám és látom, hogy kedves, barátságos annak előbb utóbb megnyílok. Sosem éltem társasági életet, bulizni is csak ritkán járok el, mert nincsenek igazán barátaim. Ezen kívül érzékeny, bátortalan vagyok, aki fél kitörni a komfortzónából, pedig csak saját magam fogom vissza. Akiben érzem hogy megbízhatok és elég türelmes hozzám, az biztos lehet benne, hogy meg fogok nyílni, csak ehhez idő kell. Tudom, hogy legbelül nem vagyok egy hideg, közömbös, távolságtartó, bizalmatlan lélek, mert hiszem azt, hogy én is tudok kedves, barátságos, vidám lány lenni, aki képes kimutatni az érzéseit és igazán szeretni. Sokak szerint külsőleg csinos és szép vagyok, de mégse jönnek oda hozzám annyira, mert a belsőmmel vannak problémák.
2014. dec. 29. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én szívesen fordítanék!
2014. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkedek ilyen lányokkal, általában meg lehet látni rajtuk, hogy milyenek belsőleg. Attól hogy valalki nem nyitott még le lehet venni, hogy rendes, jófej-e, vagy sem. 19F
2014. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Keress olyan fiúkat, akik hasonlóak hozzád.

Én is ilyen vagyok pl.

21/F

2014. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak tűnsz, kicsit én is hasonló vagyok, igazság szerint jobban tetszenek az ilyen lányok, mint akik állandóan buliznak, nagy a szájuk stb. :) 21/F
2014. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát attól függ, mennyire vagy aktív ágyék terén és hogy nézel ki. amúgy a személyiségedtől is függ :D szóval

ez a nem csinálok semmit dolog egy fél évig izgalmas aztán k r v a lelombozó tud lenni. tapasztalat.

2014. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Evergrey ***** válasza:
Ez azért nem olyan borzalmas dolog, bár nyilván kell hozzá türelem, de ha valaki komoly kapcsolatot keres az jobban is teszi, ha türelmes. :) Én is elég zárkózott voltam régebben, aztán mostanra ebből már nem sok látszik.
2014. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem is sokan, de biztosan vannak olyan emberek, akik elegendő időt szakítanak egy ilyen lányra vagy akár fiúra. Bár manapság ebből van kevesebb, mert minden felgyorsult, mindenről szeretünk gyorsan dönteni, talán nem a legjobb, ha az emberi kapcsolatokra is kiterjesszük ezt.
2014. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van bennünk hasonlóság :) Ha van kedved, írj nyugodtan
2014. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sokan bármit megadnának egy ilyen lányért :)
2014. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát most biztos mennek a privátok és azt sem tudod, hogy mit csinálj.

Szívesen fordítanék időt egy ilyen lányra mint te, de ezt neked is akarnod kell.

Írj nyugodtan, válthatunk pár üzenetet, hogy érdemesnek tartasz-e arra, hogy megismerkedjünk.

A másik dolog, hogy merre laksz, mert ez sem egy utolsó szempont.

Nyugi, nem vagyok bukó és nagyképű vagy ronda, de ez majd úgyis kiderül ha beszélgetünk egy kicsit. :)


27/F

2014. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!