Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hangulatromboló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hangulatromboló, ha szex közben elsőre gyorsan elmegyek, és csak másodszorra rögtön utána bírom sokáig, amikor már nem vagyok úgy felizgulva, de ugyanúgy van még erekcióm?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nem rég vesztettem el szüzességem, és azóta a barátnőmmel szinte mindig úgy csináljuk, hogy szinte rögtön miután gyorsan elmentem jön egy második menet, de hosszútávon szerintem ez neki kellemetlen lehet.

2014. dec. 29. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor változtass.
2014. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szexeltél te senkivel. A kérdésedből adódóan arra következtetek, hogy a szexben is ilyen bizonytalan vagy...így nem hogy nem mész el hamar, de még csak fel sem áll
2014. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
A csajoknak minden az. Nagyjából számukra alap elvárás a tökéletes, abszolút jó legyen minden. Kicsit rontasz az máris "kiábrándító".
2014. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne kiábrándító. de én már nem vagyok tini. jobban felfogom hogy a szex nem mindig tökéletes. nem tudom egy veled egykorú lány hogy állna hozzá
2014. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van...Mi van akkor például, ha egy csajjal először szexelsz, és ő már nem szűz...szarul fogod csinálni az szinte biztos, ami nem lesz tökéletes. Akkor az előző válasz alapján otthagyna nem?
2014. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2014. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nyári miklós ***** válasza:
szerintem nem gáz ha előszőr hamar elmész főleg ha nagyon kívánod a csajod és felhúzod magad.meg kell mondanod őszintén neki hogy előszőr hamar elmész de a következő menet az övé.ezt magamról tudom mert én is ilyen vagyok ha sokáig nemkapok pinát kivagyok éhezve hamar elmegyek.de a második már hosszabb és jobb.semmi gond azzal.
2014. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Na most mindenki azt mondja, hogy nem számít meg nem... Aztán közben megjegyzik maguknak az összes ilyen esetet és minél több ilyen van annál hamarabb csalják meg az embert.
2014. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt olyan is van, hogy először kézzel, szájjal kielégítem és utána klassz sokáig bírja másodszorra. Nem értem, mi a gondod ezzel.
2014. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Teljesen jó. Nő vagyok, és mindig ezt mondom, az első kör a tiéd, a második az enyém.
2020. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!