Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, hogy bejön Berki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, hogy bejön Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok Berki Krisztián testű, de nálam azért még lehet esélyed te kis hülye!!! :*
2014. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]



ja...igy összeesett.

Tiszta vicc ahogy kinéz.

2014. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Fu... :/ kiábrándultam.. Na sebaj látom akad itt nekem valaki helyette :D
2014. dec. 29. 21:26
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Neked mindig akad valami betevő falat! :D
2014. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát már izmosabb vagyok nála:)
2014. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hova jön be ? ha hozzád a házba, az elég ciki
2014. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Senki nem válaszolt neked értékelhetően, akkor majd megteszem én, szóval hogy miért ciki, hogy bejön neked egy ilyen.

Az még csak hagyján, hogy mint férfi, iszonyatronda. Nem férfias, ez nem férfias, ez csak egy állatkerti gorillakülső mutogatása, de nem a külső teszi, tehát akkor talán alapból nem ezért ciki.

Amiért ciki: neked szimpatikus, ahogy azzal a nővel bánik, akinek odacsinálta azt a kislányt? Szeretnéd, ha egy férfi ilyen módon bánna veled? Vagy valamelyik lányismerősöddel?

Másik ok: elhiszed, amit a médiában látsz, elhiszed, hogy neki sok pénze van, és menő, és a semmiből csinál pénzt, pedig a tévécsatorna találta ki neki ezt az imidzset, persze, nyilván nem csóresz, van neki mit a tejbe aprítania, de azért messze nem olyan, mint amilyennek látszani akar.

Harmadik ok: nagyon együgyű, nem okos, nem lényeglátó, nem eredeti. A poénjai elcsépeltek, és kimerülnek néhány téma körül. Látszik rajta, hogy nem okos, nem tudna elvégezni egy felsőoktatási intézményt, ami nevesebb.

Negyedik ok: azzal, hogy bejön, te letetted a voksot egy mindenkit senkinek néző, tiszteletlen, értékeket nem ismerő, nagyképű, rossz emberre, aki ráadásul elhitetné a nézőkkel, hogy a világ olyan, amilyennek ő mondja, mindezt beképzelt stílusban, ez az embereknek pedig ellenszenves, és zavaró, nem kellene hergelni azzal senkit, hogy mennyit keres és hol van és mit csinál.

Ötödik ok: nem tudnál mondani három olyan dolgot róla, ami valóban érdeklődésre tart számot, közérdeklődésre, nem réteg érdeklődésre vonatkozik.


Berkibőlk vond ki a csatornát és a sok pénz imázsát, és most képzeld el, hogy ő az, aki például a vasútállomáson a vonatok kerekeit kopogtatja. Vagy a Berki az, aki a tescoban pakolja az üres ládákat, vagy ő az épp, aki a buszt vezeti, amivel utazol. Képzeld el a Berkit az okmányirodában ülni az üvegfal mögött (most hangosan röhögök mert én is elképzeltem, nagy ötleteim vannak wáháháháháhá) ahogy nyomtatja neked a személyidet.

Képzeld el hogy ő az a fószer, aki a rezsiköltséget szedi a házban, vagy hogy ő az út mellett áruló szendvicses pasas. Na és most hogy tetszik?

2015. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!